Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Bo w nas jest moc !

Napisano: 17 Październik, 2018 - 06:55 przez Administrator


Z największą dumą informujemy o wielkim sukcesie sportowym naszych dziewcząt! Nie, nie, tym razem to nie siatkarki, choć i one nie osiadają na laurach! Dzisiaj prezentujemy Aleksandrę i Gabrielę Blajer, siostry – bliźniaczki z 3b, które od roku trenują pod okiem trenera dr. Adama Bieleckiego wyciskanie sztangi leżąc. To ich prawdziwa pasja, której uprawianie już owocuje sukcesami. Dziewczęta marzyły o dobrych wynikach, ale nie spodziewały się, że na pierwszych z ich udziałem Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, które odbyły się 14 września br. w Kielcach, sięgną po laury. Obie zajęły I miejsce: Oleńka w kategorii wagowej do 52 kg, zaś Gabrysia w kategorii do 57 kg. Dziewczęta świetnie spisały się również w kategorii OPEN z przelicznika Wilks’a zajmując III i IV miejsce!

Już za kilka dni nasze sztangistki jadą do Sosnowca na Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Trzymamy kciuki i czekamy na równie spektakularne rezultaty!!!!
Serdecznie gratulujemy naszym Anemonkom, które znajdują czas i na sport, i na harcerstwo, i na naukę, imponują pracowitością, życzliwością i radosnym podejściem do życia. Co to znaczy być bliźniaczkami, to po prostu podwójna moc!

Warto dodać, że tę samą dyscyplinę sportu uprawia również Kacper Mazurkiewicz z 3b.

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 3 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość