Ogólnopolski sukces naszych uczniów

Napisano: 31 Maj, 2016 - 21:32 przez Administrator

W bieżącym roku szkolnym grupa uczniów klasy 2e – Anna Balawender , Małgorzata Bester , Patrycja Fangor i Dawid Kubis wzięła udział w VI edycji projektu IPN „ O tym nie można zapomnieć…. – spotkania z kobietami, które przeszły piekło obozów i łagrów”. Zadanie było ambitne i polegało na nagraniu wywiadu z kobietą , która przeżyła zsyłkę lub pobyt w obozie. Bohaterką wywiadu naszych uczniów była mieszkająca w Łańcucie pani Alicja Podwysocka – Szczęch , która dzieciństwo spędziła w Kazachstanie. Praca spotkała się z uznaniem jury i w finale ogólnopolskim 20 maja , w Warszawie Ania , Gosia , Patrycja i Dawid zdobyli wyróżnienie. Nagrodą jest wyjazd na uroczyste obchody rocznicy wyzwolenia obozu w Ravensbruck , w 2017 roku. Gratulujemy!

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.