Rekrutacja 2010

Napisano: 13 Maj, 2010 - 18:48 przez Kojot

Szanowni tegoroczni absolwenci gimnazjów!

W tym roku rekrutacja do szkół powiatu łańcuckiego przebiega w znacznej mierze drogą elektroniczną. Ma to na celu przyspieszyć przekaz informacji o przyjęciu do wybranej szkoły i klasy, zminimalizować ilość pomyłek oraz wprowadzić standardy w kryteriach przyjęcia.

Zalogowanie, wydruk podania można wykonać we własnym domu lub w gimnazjum. Oczywiście dla tych, którzy nie mogą (nie chcą) tego zrobić w szkole, w czy domu, umożliwimy dokonanie tego w naszej szkole. Zalogujemy Was, wydrukujemy podania, jednakże musi ono wrócić do waszych rodziców w celu podpisania. Obowiązuje jeden druk dla wszystkich szkół naszego województwa, który możecie pobrać bądź ze strony starostwa(opcja będzie aktywna od poniedziałku 17-go maja) lub z działu dokumenty na stronie naszej placówki.

Wszelkie dane dotyczące naboru do I Liceum im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie znajdują się w dziale Rekrutacja 2010.

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.