Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Próbny egzamin maturalny – informacja MEN i CKE

Napisano: 30 Marzec, 2020 - 14:40 przez dyrektor

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują się do udostępnienia materiałów do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w Formule 2015.

Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić próbę od 2 do 8 kwietnia br. Wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej CKE oraz na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych

Proszę Państwa o zapoznanie się z komunikatem MEN i CKE, a także poinformowanie nauczycieli, uczniów klas maturalnych i ich rodziców o przygotowaniach do próbnego egzaminu. W komunikacie znajdą Państwo m.in. harmonogram próbnych egzaminów oraz wskazówki, jak w warunkach kształcenia na odległość można przeprowadzić egzamin i przekazać nauczycielom zadania do oceny. Zasady oceniania CKE przekaże Państwu w późniejszym terminie.

Ze względu na to, że szkoły będą zamknięte do Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy, aby młodzież sprawdziła swoją wiedzę przed egzaminem kończącym szkołę ponadpodstawową. Jestem przekonany, że dzięki wsparciu z Państwa strony wszyscy chętni maturzyści będą mogli wziąć udział w próbnym egzaminie.

Z wyrazami szacunku

Dariusz Piontkowski
Minister Edukacji Narodowej

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 4 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość