Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Mistrzostwa Powiatu Łańcuckiego w League of Legends rostrzygnięte!

Napisano: 13 Lipiec, 2020 - 12:42 przez dyrektor

Z inicjatywy naszego Szkolnego Samorządu w osobachMacieja Pieniążka ( główny pomysłodawca i twórca regulaminu) oraz Rocha Pelca, Michała Dybki w oresie maj -czerwiec zorganizowano powiatowe mistrzostwa szkół średnich w League of Legends-jednej z najbardziej znanych darmowych , strategicznych gier on-line na świecie.. LoL ma od 2013 r. status dyscypliny sportowej , w której rozgrywane są corocznie mistrzostwa świata ( w 2019 r pula nagród w finale to 6 mln dolarów, a zawody finałowe obejrzało ponad 200 mln fanów).
Rozgrywki pierwszego powiatowego turnieju LoL-a Łańcut trwały od 6 do 20 czerwca. Czternaście drużyn z całego powiatu rywalizowało o tytuł mistrza Łańcuta . Mistrzostwo zdobyła drużyna "Araby Demonza" z IILO w Łańcucie, wicemistrzostwo "Śruboki" z Zespołu Szkół nr 2,. Trzecie miejsce nasza szkolna drużyna "Bestie Disa" w składzie Jakub Szczygieł, Damian Kwolek,Dawid Głód, Batrłomiej Cwynar,Karol Pasternak , a czwarte "Polska Gurom" z IILO. Wszystkie mecze można było oglądać na żywo pod adresem tv ILO Łańcut ze wspaniałym komentarzem kol. Jakuba Cyburta.
Dyrekcja I Lo w Łańcucie pragnie również podziękować Pani Małgorzacie Kupis dyr. II LO w Łańcucie, która współfinansowała nagrody w tym turnieju oraz Wydziałowi Rozwoju Gospodarczego i Funduszy Pomocowych za pomoc w wydrukowaniu pięknych dyplomów

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 12 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość