Z ostatniej chwili…!!

Napisano: 26 Maj, 2021 - 13:14 przez Administrator

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i poparcie naszego filmu „Rozmowa kwalifikacyjna- nie taki diabeł straszny”..
Przypomnijmy ..

Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” trwa od grudnia 2020. W etapie wstępnym udział wzięli wszyscy uczniowie z klas IIp. Rozwiązywali oni test online. Z tego grona najlepsi uczniowie utworzyli drużynę tj. Klaudia Szewczyk z kl. II dp, Aniela Superson z kl.II dp oraz Jacek Szpunar z kl.II ap.

W następnym etapie rozwiązywali oni test (3 studia przypadku) Po pokonaniu tego progu w trzecim etapie mogli nagrać film. I znów byli najlepsi „dostając się” do ścisłej czołówki 20 najlepiej nakręconych filmów z całej Polski.
Za sprawą nauczycieli i uczniów , którzy oddali swój głos na ich film, znaleźli się wśród 12 najlepszych. Następnie jury konkursu wybrało jeszcze 8…. najlepszych pod względem merytorycznym.

Miło nam ogłosić , że i ten próg został pokonany. Teraz czeka ich debata na ogólnopolskim forum zorganizowana w dniach 9 i 10 czerwca przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Mam nadzieję, że niektóre klasy będą mogły tę debatę (online) obejrzeć i pokibicować naszym uczniom.
Tymczasem trzymamy kciuki za dobre przygotowanie uczniów do debaty na zadane zagadnienia i oczywiście sięgnięcie po jak najlepsze miejsce w tym prestiżowym konkursie.