Wyniki rekrutacji już dostępne

Napisano: 25 Czerwiec, 2008 - 09:43 przez bryn

Dostępna jest już lista osób kwalifikujących się do przyjęcia do I LO na rok 2008/2009. Warunkiem przyjęcia do szkoły dla tych osób jest dostarczenie oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum, zaświadczenia o wynikach egzaminów gimnazjalnych i dokumentacji zdrowotnej. Dokumenty te są przyjmowane w dniach 26 i 27 czerwca, w godz. 8:00 - 15:00.

Dostępna jest również lista rezerwowa.

UWAGA!!!
Wszystkie osoby, które wybrały nasze Liceum zapraszamy do rejestracji na oficjalnym forum dyskusyjnym naszej szkoły. Tylko tam otrzymacie aktualne informacje o szkole, klasach, podręcznikach z pierwszej ręki, a także będziecie mogli już zacząć zapoznawać się ze swoimi nowymi kolegami i koleżankami. Dzięki temu będzie Wam łatwiej odnaleźć się w nowej szkole. Zapraszamy!