"To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku"

Napisano: 24 Kwiecień, 2009 - 23:00 przez Kojot

W ostatni piątek (24 kwietnia) miała miejsce, jakże smutna, w pewnym sensie, uroczystość. Otóż kolejny rocznik opuścił naszą Jedynkę. Czasu nie da się zatrzymać, więc i to co smutne nieubłaganie musi nadejść.

Spędzili z nami wspólnie trzy lata w tejże, jedynej w swoim rodzaju szkole. Zostawili za sobą wiele szczęśliwych chwil, sukcesów, osiągnięć, znajomości, przyjaźni, miłości, lecz będziemy o nich pamiętać, życząc im samych sukcesów w życiu, a przede wszystkim tego, żeby stali się w pełni ludźmi, żeby nigdy nie zatracili wartości, którymi się dotychczas kierowali. Wielokrotnie życie uczy nas czegoś, co jest zupełnie sprzeczne z tym, co mówią nauczyciele. Otóż nieważne ile posiadasz tytułów naukowych i jak jesteś bogaty. Najważniejsze jest to, aby być zawsze człowiekiem, który umie dostrzec piękno świata i być wrażliwym na potrzeby drugiej osoby. Jednak, aby to osiągnąć, trzeba się najpierw wiele nauczyć i dojrzeć do takiej postawy.

Drodzy Przyjaciele! Niebawem przystąpicie do matury. W związku z tym my, Wasi młodsi koledzy, mamy nadzieję, że jak najlepiej zdacie egzamin dojrzałości. Okres liceum będziecie niewątpliwie miło wspominać, a teraz zaczyna się nowy rozdział w Waszym życiu. Pamiętajcie, że nieważne co by się w życiu zdarzyło, jest to najlepsza dla Was droga.

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.