Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Spotkania z podróżnikami

Napisano: 21 Grudzień, 2010 - 18:58 przez Jan Witowski

Z inicjatywy uczennic klasy IIIC: Małgorzaty Ciąpały i Sylwii Pyrdy w naszej szkole
zainicjowaliśmy cykl spotkań z podróżnikami. Pierwszym prelegentem był ks. prof. Maciej Gierula - katecheta w naszej szkole, który w barwny, sugestywny i dowcipny sposób opowiedział o swojej podróży do Kenii i Tanzanii, akcentując swoją opowieść o ludziach zamieszkujących środkowo-wschodnią Afrykę...

W spotkaniu wzięło udział około 250 uczniów, którzy żywo reagowali na obrazy i treść wygłaszaną przez księdza profesora.

Dyrekcja I LO pragnie podziękować w szczególności Małgorzacie, Sylwii i ks. Maciejowi za organizację pokazu a także profesorom naszej szkoły za udział w spotkaniu oraz zaprasza na kolejne 13 stycznia z panem Bartłomiejem "Machoneyem" Machowskim, który opowie o swojej ostatniej podróży na Bałkany.

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 7 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość