Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Program stypendialny "Solidarni" w 1 LO

Napisano: 27 Luty, 2011 - 19:49 przez Jan Witowski


Miło nam przekazać informację, że podpisaliśmy umowę z Fundacją im. św. Mikołaja oraz znaleźliśmy się w gronie szkół oferujących program stypendialny "Solidarni".
Od dzisiaj można wpłacać pieniążki na konto, z którego cały zgromadzony wkład zostanie przekazany na pomoc dla naszych uczniów (numer konta stypendialnego szkoły: 33 1090 0004 9149 0000 0000 0172). Dodatkowo możecie namawiać rodziców lub innych darczyńców o przekazywanie 1% podatku na fundację, podając nr KRS: 0000126602 i dopisując w PIT "Stypendium dla młodzieży 1 Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Łańcucie". Więcej informacji na stronie Programu Stypendialnego Solidarni lub u naszego szkolnego koordynatora p. Grażyny Rajchel.

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 3 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość