POLA NADZIEI 2010 - akcja na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Napisano: 18 Kwiecień, 2010 - 20:59 przez Kojot

Setki żonkili już po raz drugi zakwitnie na ulicach Łańcuta. W zamian za datek na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci będzie można otrzymać żółty kwiatuszek - symbol nadziei dla nieuleczalnie chorych dzieci będących pod opieką hospicjum.

Akcja "Pola Nadziei" zostanie przeprowadzona na terenie całego miasta 20 kwietnia br. przez wolontariuszy z naszego liceum. Celem naszych działań jest nie tylko pozyskanie środków finansowych na opiekę nad nieuleczalnie chorymi dziećmi, ale również szerzenie idei hospicyjnej i uwrażliwianie mieszkańców Łańcuta na potrzeby innych. Zbiórka prowadzona będzie także na terenie szkoły podczas wywiadówki, dlatego serdecznie prosimy rodziców uczniów naszej szkoły o przyłączenie się do nas i wsparcie akcji. Sprawmy, aby wolontariuszom zabrakło we wtorek żółtych żonkili!

Plakat promujący akcję.

Gabriela Blajer