Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”, organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Napisano: 9 Maj, 2022 - 19:44 przez Administrator

Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”, organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie a realizowany w naszej szkole w ramach innowacyjnego programu Moje finanse..

W bieżącym roku szkolnym wszystkie klasy I i II realizujące treści programowe z podstaw przedsiębiorczości wzięły udział w w/w konkursie. Pierwszy etap polegał na jak najlepszym rozwiązaniu testu online. 3 uczniowie, którzy otrzymali najwięcej punktów utworzyli drużynę, która w II etapie rozwiązywała studia przypadków. Zrobili to na tyle dobrze, że dostali się do ścisłego finału czyli do najlepszych 20 drużyn w całej Polsce. A byli to:

Remigiusz Radecki kl.IIId
Norbert Michna kl.IId
Michał Ślęzak kl.IIa

Przed uczniami jawiło się kolejne wyzwanie, a to nakręcenie filmu pt. Nie daj się złowić! W filmie tym pokazali jak zachować bezpieczeństwo w sieci i jak z niej korzystać, aby nie stać się ofiarą oszustwa.
Z satysfakcją informujemy, że reprezentanci naszej szkoły świetnie poradzili sobie z zadaniem, a teraz z niecierpliwością wyczekują wyników, które już niebawem zostaną ogłoszone na platformie „Moich finansów”. Jednak zanim poznamy werdykt, wszystkie filmy ( jest ich 20 z całej Polski) biorące udział w rywalizacji zostały umieszczone przez koordynatora programu na kanale YouTube FMP Przedsiębiorczy na rynku finansowym oraz na platformie FMP w programie „Moje finanse” w zakładce Konkurs/Głosowanie. Od 4 maja od godz. 8.00 do 16 maja do godz. 17.00 będzie możliwość głosowania na wybrany film poprzez formularz na platformie „Moich finansów” 19 maja, po zliczeniu głosów internautów, wyłonionych zostanie 12 filmów, które 21 maja poddane będą ocenie Jury. W efekcie osiem zespołów zakwalifikuje się do finałowego etapu konkursu. Apelujemy do nauczycieli, wszystkich uczniów, pracowników szkoły, znajomych, koleżanek i kolegów, by obejrzeli i zagłosowali na nasz film. Będzie to sympatyczny gest docenienia ogromu pracy wykonanej przez Remigiusza, Norberta i Michała, a równocześnie wsparcie idei konkursu!

Podajemy link do głosowania moje-finanse.junior.org.pl a potem konkurs/głosowanie

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość