Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

"Matematyka? Spróbuj e-learningowo!" u nas!

Napisano: 28 Luty, 2011 - 20:57 przez Jan Witowski

Masz problem z matematyką? A może lubisz matematykę? Bez względu na powód powinieneś wziąć udział w programie nauczania matematyki na odległość - e-learningowo. Do wyboru poziom podstawowy i zaawansowany. Dziesiątka uczniów naszej szkoły z klas drugich, pilotażowo w bieżącym roku weźmie udział w projekcie platformy edukacyjnej www.hermin.edu.pl związanym z podniesieniem umiejętności matematycznych. W ubiegłym roku szkolnym uczniowie biorący udział w projekcie uzyskali średnio 92% punktów z zakresu podstawowego z matury z matematyki. Liczymy, że w przyszłym roku do projektu zgłosi się jeszcze większa liczba osób z naszej szkoły, zwłaszcza z obecnych klas pierwszych.

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 3 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość