Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Koniec kolejnego rozdziału

Napisano: 20 Czerwiec, 2008 - 21:42 przez Hysteria

I oto w ten piękny czerwcowy dzień, kiedy to imieniny obchodzą Bogny i Florentyny... Przepraszam, czy jest może na sali jakaś Bogna lub Florentyna? Tak? Wobec tego wszystkiego najlepszego! Otóż właśnie dziś zakończył się pewien rozdział w życiu większości z nas (reszta zakończy go w sierpniu na poprawkach). Pragnę, abyśmy zastanowili przez moment, jaki był ten rok, jaki był ten rozdział zapisany w księdze zatytułowanej "Życie pana/pani X" (gdzie w miejsce X należy wstawić własne imię i nazwisko)...

Ostatni dzień roku szkolnego. Niesamowite, jak szybko upłynęło te dziesięć miesięcy. Był to rok wypełniony ciężką, ale zarazem owocną pracą. Liczne sprawdziany, kartkówki, mnóstwo konkursów i turniejów, w których wielu z nas brało udział, a także obchody stulecia szkoły - to wszystko od dziś jest już za nami i odpływa w mglistą strefę wspomnień.

Ale szkoła to przecież nie tylko nauka. To także wspaniali ludzie spotykani codziennie na korytarzach i wspólne siedzenie pod lipą na przerwach, kawa i ziutko-bułki sprzedawane w sklepiku oraz mnóstwo, mnóstwo innych rzeczy, które każdy z nas skrupulatnie przechowuje w swojej pamięci. Dziś, kiedy kończy się rok szkolny, musimy się z tym pożegnać na najbliższe dwa miesiące. Mniej lub bardziej, z pewnością każdy zatęskni za tym wszystkim w wolnym czasie między wakacyjnymi wyjazdami.

Chcielibyśmy, by każdy we wrześniu wrócił z wypoczynku cały i zdrowy, w dobrym humorze i nieco stęskniony za szkołą, by po raz kolejny podjąć wyzwania, jakie każdy dzień nam szykuje. Życzymy wszystkim naprawdę udanych wakacji!

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość