Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Klub HDK „Serce”

Napisano: 8 Lipiec, 2009 - 10:38 przez Kojot

W dniu 15.06.2009r. w naszej szkole założony został Klub Honorowego Dawcy Krwi pod nazwą „Serce”. Powstał on za sprawą Pana Zdzisława Wójcika, wiceprezesa ds. krwiodawstwa Zarządu Rejonowego PCK w Jarosławiu. Już wcześniej odwiedził on naszą szkołę i wygłosił prelekcję na temat oddawania krwi oraz działalności klubów HDK zachęcając tym sposobem młodzież do bezinteresownego udzielania pomocy innym.

Szkolny klub jak na razie liczy 14 członków. Należą do niego m.in. prof. Wojciech Rybak, który sprawuję nad nim opiekę oraz nasz dyrektor Robert Szura. Jego celem jest udział w akcjach honorowego oddawania krwi oraz rozszerzanie idei krwiodawstwa wśród młodzieży jak i osób dorosłych. Na spotkaniu inauguracyjnym został wybrany zarząd, nazwa oraz zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku liczba osób należących do klubu HDK „Serce” wzrośnie, bo przecież najważniejsze jest to co dajemy od siebie drugiemu człowiekowi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku!

Joanna Czajka
( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość