Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Informacja dla kandydatów do I LO w Łańcucie

Napisano: 26 Czerwiec, 2008 - 09:06 przez bryn

Prosimy o potwierdzenie woli podjęcia nauki w naszej szkole przez przyniesienie do sali rekrutacji (nr 45) oryginałów świadectw ukończenia klas III oraz zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego. Nieodwołalny termin to 26-27 czerwca 2008r. W poniedziałek nastąpi rozpatrzenie podań, w których odwołujecie się Państwo od wyników rekrutacji, natomiast 1 lipca zostaną wywieszone listy przyjętych absolwentów gimnazjów do naszej szkoły w ujęciu podziału na deklarowane przez kandydatów klasy.

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 14 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość