II Edycja turnieju League of Łańcut rozstrzygnięta

Napisano: 7 Maj, 2021 - 10:34 przez Administrator

W marcu bieżącego roku samorząd uczniowski I LO pod przewodnictwem Gracjana Lonca zorganizował II edycję turnieju League of Łańcut. Rozgrywki spotkały się z wielkim zainteresowaniem młodzieży. Wzięło w nich udział 16 drużyn z Łańcuta, Przeworska, Rzeszowa, w sumie osiemdziesięciu graczy. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna naszej szkoły – „ Ostateczne Oro”, II miejsce wywalczyła ekipa z II LO w Rzeszowie – „ Oro i do domu”, natomiast trzecie „ Expensive Spust” z Zespołu Szkół nr 2 w Łańcucie.

Nagrody w postaci bonów podarunkowych ufundowały firmy Prime Bit Games, Sport Południe i I LO. Podsumowanie rozgrywek i uhonorowanie zwycięzców odbyło się 23 kwietnia. Niestety ze względu na obowiązujące przepisy epidemiczne gracze nie mogli spotkać się ze sobą. Mamy jednak nadzieję, że turniej wpisze się na stałe w kalendarz imprez I LO a pasjonaci gier będą chętnie gościć w naszej szkole.