Sukcesy Naszych Uczniów w zawodach II˚ Olimpiady Geograficznej i XVI Nautologicznej w Stalowej Woli.

Napisano: 11 Luty, 2007 - 14:01 przez choco

W dniach 19-21.01.2007 odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym im KEN w Stalowej Woli, zawody II˚ Olimpiady Geograficznej i XVI Nautologicznej. Wzięło w nich udział 110 najlepszych geografów z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Naszą szkołę reprezentowali :

1. Paweł Krzywonos III e
  2. Rafał Kula III b
  3. Bartłomiej Jurek II e

Po bardzo trudnej części pisemnej , do zawodów ustnych zostało zakwalifikowanych tylko 13 uczniów. Wśród nich Paweł Krzywonos, który uzyskał 108 punktów na 120 możliwych (najlepszy wynik to 112 pkt).

W niedzielę rano przystąpił wraz z kolegami do części ustnej, po zakończeniu której ogłoszono nazwiska uczniów zakwalifikowanych do zawodów centralnych. Oczywiście nie zabrakło wśród nich Pawła.

Jest to ogromny sukces, tym bardziej, że będzie on po raz drugi reprezentował naszą szkołę na zawodach centralnych.

Gratulujemy i życzymy powodzenia