EuroWeek-Szkoła Liderów

Napisano: 14 Listopad, 2021 - 16:06 przez Administrator

W dniach od 6 do 10 listopada 2021roku piętnastoosobowa grupa młodzieży z klas 3Ep oraz 3Bp I Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie miała przyjemność uczestniczenia w obozie szkoleniowym ”EuroWeek - Szkoła Liderów” w Dusznikach Zdrój. Zajęcia w języku angielskim były prowadzone przez wykwalifikowanych wolontariuszy z Włoch, Hiszpanii, Ghany i Azerbejdżanu. Nasi uczniowie mieli okazję poznać kulturę innych krajów, doskonalić umiejętności językowe oraz nauczyć się współpracy w grupie. Sienkiewiczacy wykazali się olbrzymią kreatywnością i zaangażowaniem przy współtworzeniu projektów z młodzieżą innych liceów z Polski. Prowadzonym zajęciom towarzyszyła świetna zabawa oraz wyjątkowa atmosfera, którą na długo zapamiętamy. Po cichu myślimy już o kolejnej wizycie w tak malowniczym miejscu, jakim jest Kotlina Kłodzka oraz udziale w programie „EuroWeek- Szkoła Liderów”. Dziękujemy za niezapomniane przeżycia i zaangażowanie młodzieży w ten niezwykły projekt.

Opiekunowie: Ewelina Klimza
Edyta Olbrycht