Dzień Nauczyciela

Napisano: 13 Październik, 2009 - 23:00 przez asq

13 października odbył się w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Z tej okazji uczniowie klasy 2a zorganizowali apel, na którym odbyły się konkurencje z takich dziedzin jak: informatyka, fizyka, matematyka, geografia, WF oraz biologia, w których zmierzyli się uczniowie z nauczycielami. Wzięli w nich udział: prof. Edyta Jóźwiakowska, prof. Urszula Mach, prof. Jan Magoń, Dyrektor Robert Szura, prof. Jan Ciężar oraz prof. Adam Nazimek. Zmagania uświetnił występ zespołu „Świszczy druty” oraz skecz kabaretowy.

Na zakończenie wspólnie pożegnaliśmy prof. Ewę Ptak oraz prof. Lucjana Rybaka, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy im za wszystkie lata nauki oraz włożony trud i poświęcenie.

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy całemu gronu pedagogicznemu serdeczne życzenia, dużo cierpliwości i wytrwałości w pracy z młodzieżą.