Uczniowie klasy Ia organizują grę terenową w centrum Łańcuta

Napisano: 10 Czerwiec, 2019 - 00:35 przez dyrektor

Dzięki pomysłowi i inicjatywie grupy uczniów z o godz. 9:00 na Rynku Łańcuckim oraz parku przy Muzeum -"Zamek w Łańcucie" , odbędzie się gra terenowa, w której weźmie udział 6 zespołów z naszej szkoły.
Gra będzie miała charakter geograficzno-krajoznawczy. Będziemy podczas jej przebiegu sprawdzać wiadomości i umiejętności z zakresu topografii, historii i kultury miasta. Narratorami przedstawiającymi zadania, będą postaci ze znanych kreskówek oraz filmów dla dzieci i młodzieży a sama gra ćwiczyć będzie kreatywne myślenie, , spostrzegawczość, orientację w terenie.
Dyrekcja I LO w Łańcucie pragnie serdecznie podziękować Maciejowi Pieniążkowi za pomysł i realizacje gry. W zespole pracują również Michał Dybka, Filip Łada, Malwina Kochman, Marta Lis