Targi edukacyjne

Uwaga maturzyści!

Napisano: 25 Styczeń, 2016 - 14:31 przez Administrator

W dniach 2-3 lutego 2016 roku w Hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędą się XI Podkarpackie Targi Edukacyjne, w tych samych dniach Dni Otwarte organizuje Politechnika Rzeszowska.

W tym roku w Targach weźmie udział około 100 wystawców, będą to publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy (m.in. z Anglii, Danii, Holandii, Szwecji), szkoły policealne, wydawcy edukacyjni internetowe portale edukacyjne itp.

Z naszej szkoły mogą jechać klasy drugie wcześniej wybrawszy jeden dzień i zgłosiwszy wyjazd u pani Dyrektor. Opiekę sprawuje wychowawca klasy. Wyjazd jest przywilejem nie obowiązkiem.

9 lutego Dzień Otwarty organizuje WSIZ ul.Sucharskiego w Rzeszowie. Zainteresowani mogą w nim uczestniczyć tylko indywidualnie.

Pełne informacje na www.edukacja.targirzeszowskie.pl

Salon maturzystów

Napisano: 3 Wrzesień, 2014 - 15:00 przez Administrator

Rzeszowski Salon Maturzystów Perspektywy 2014 dla liceów odbędzie się 10 września na Politechnice Rzeszowskiej, Miasteczko Akademickie, al. Powstańców Warszawy 12. Swoją ofertę studiów przedstawią maturzystom uczenie z regionu i całej Polski. Będzie to dla młodzieży okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. Maturzyści będą mogli zadawać pytania wystawcom i ekspertom z OKE. Wstęp na salon jest wolny. Na spotkania z OKE obowiązują zapisy. Szczegółowy program i system zapisów pod adresem: www.salonmaturzystow.pl/rzeszow . Dodatkowo każdy maturzysta może wypełnić ankietę maturzysty na stronie: www.perspektywy.pl/informator , dzięki czemu otrzyma na salonie bezpłatny Informator dla Maturzystów 2015.

Dyrekcja szkoły zezwala klasom maturalnym na wyjazd na Salon Maturzysty. Każda klasa zobowiązana jest zarejestrować swoje uczestnictwo na wyżej wymienionej stronie. Opiekę nad uczniami sprawują wychowawcy. Poszczególne klasy samodzielnie organizują swój wyjazd.

IX Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon

Napisano: 23 Luty, 2014 - 15:05 przez Administrator

W dniach 4-5 marca 2014 r w Hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędą się IX Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon, do zwiedzania których zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystów.
Wiosna jest okresem wyjątkowo trudnym dla wszystkich uczniów. Nie tylko muszą zdać jak najlepiej egzaminy, ale również podjąć decyzję jaką wybrać szkołę. Ani reklama prasowa ani internetowa, ani żaden folder reklamowy nie gwarantuje dotarcia do pełnej oferty edukacyjnej. Jedynie targi dają możliwość komunikacji wykorzystującej wszystkie zmysły odbiorcy. Tylko one dają szansę pełnej interakcji , w której każdy zainteresowany może wypróbować, dotknąć tego, co jest mu oferowane-tak więc dają możliwość zapoznania się z pełną informacją o danej uczelni.
W tym roku w Podkarpackich Targach Edukacyjnych udział weźmie ponad 100 Wystawców, będą to renomowane uczelnie wyższe z całego kraju oraz z zagranicy, szkoły doskonalenia zawodowego, wydawcy edukacyjni, internetowe portale edukacyjne, itp. .
Całość na stronie www.edukacja.targirzeszowskie.pl