Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Przedwiosenne sukcesy

Napisano: 17 Marzec, 2011 - 08:00 przez Jan Witowski

Z biegiem czasu do naszego Liceum dociera coraz więcej informacji o sukcesach uczniów. Tym razem dwa wybitne osiągnięcia w konkursach "O diamentowy indeks AGH" i Konkursie Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych odnotowało w sumie czterech trzecioklasistów.

Jak poinformował nas Dział Nauczania AGH, do zawodów centralnych olimpiady „O diamentowy indeks AGH” zakwalifikowało się 3 uczniów naszej szkoły: Łukasz Cieśla, Tomasz Nocek, Tadeusz Piela. Serdecznie gratulujemy kolegom z klasy 3A, a Pani Aldonie Stolarskiej-Ferenc dziękujemy za przygotowanie uczniów do olimpiady.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Magdalena Komisarz z klasy IIIC zajęła 3 miejsce w Konkursie Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez NKJO w Leżajsku i otrzymała INDEKS NKJO w Leżajsku uprawniający do podjęcia nauki w kolegium bez postępowania rekrutacyjnego.
Uczestniczce serdecznie gratulujemy, a nauczycielowi – Pani Barbarze Lew dziękujemy za trud włożony w przygotowanie uczennicy do konkursu.

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 3 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość