Przedsiębiorczy Sienkiewiczacy

Napisano: 25 Marzec, 2021 - 13:56 przez Administrator

Nasza Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” ogłoszonego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie w ramach realizowanego projektu „Moje finanse”. Klasy IIap, IIbp, IIcp, IIdp, oraz IIep rozwiązały test online, najlepszymi okazali się Klaudia Szewczyk II dp, Aniela Superson II dp oraz Jacek Szpunar II ap i to oni reprezentowali I Liceum w II etapie konkursu rozwiązując studium przypadków.

Miło ogłosić, że ta trójka uczniów poradziła sobie z zadaniem wyśmienicie kwalifikując się do etapu III i znalazła się wśród dwudziestu najlepszych grup w Polsce.

Teraz czeka ich ambitne zadanie….nakręcenie filmu na zadany temat (m. in. przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, rozmowa kwalifikacyjna itp. )Wszystkie filmy będą umieszczone przez koordynatora programu na kanale You tube FMP Przedsiębiorczy na rynku finansowym oraz na platformie Moje finanse.

Od 4 do 14 maja odbędzie się głosowanie internautów dotyczące oceny jakości filmów. Wtedy tez poprosimy społeczność szkolną o zaangażowanie i poparcie konkursowej pracy naszych znawców finansów.

Tymczasem życzymy im nakręcenia wspaniałego filmu i przejścia do następnego etapu.