NASZE RELIGIJNE SUKCESY

Napisano: 22 Kwiecień, 2018 - 18:55 przez Administrator

Od lewej: Anna Drążek, Iza Wyczarska, Patrycja Lorenc, Weronika Wierzbińska

18 kwietnia 2018 r. w Przemyślu odbył się etap diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Drążek – 2d, Maksymilian Wojnar – 2a i Szymon Kwolek – 1b. Trzy najlepsze osoby zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego - finału Konkursu, a wśród nich znalazła się Anna Drążek. Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy podczas finału, który odbędzie się 4-5 czerwca w Niepokalanowie.

19 kwietnia 2018 r. na UKSW w Warszawie odbył się finał II Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego. Tematyka tegorocznej edycji to: „Przeszkody małżeńskie w Prawie Kanonicznym” . Z naszej szkoły do tego etapu zostały zakwalifikowane uczennice: Weronika Wierzbińska i Patrycja Lorenc – 2b, Anna Drążek – 2d, Iza Wyczarska – 2e. W ścisłym gronie laureatów znalazła się Anna Drążek, otrzymując wyróżnienie i indeks na studia. W naszej wyprawie do Warszawy towarzyszył nam z ojcowską troską Ks. Prałat Józef Bar – Oficjał Sądu Metropolitalnego w Przemyślu, absolwent naszego Liceum i studiów doktoranckich na UKSW. Dziękujemy Mu, a finalistkom gratulujemy!!!