Matematyczna Liga Zadań Maturalnych w naszej szkole!

Napisano: 19 Kwiecień, 2017 - 10:13 przez Administrator

W roku szkolnym 2016/17 w I LO w Łańcucie odbyła się I edycja Matematycznej Ligi Zadań Maturalnych, której organizatorem było Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie. Zawodnicy rozwiązywali zadania przygotowane w pięciu seriach. Prace oceniane były przez nauczycieli matematyki – panią Aldonę Stolarską – Ferenc i panią Karolinę Kochmańską. Po podsumowaniu punktów z wszystkich serii wyłoniliśmy zwycięzców. Miejsce I zajęła Aleksandra Matuszek z klasy IIID, II – Radosław Gdula , III – Marcin Gargała, a wyróżnienie – Karol Stryczek - uczniowie klasy IIIA. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia na maturze i dostania się na wymarzone kierunki studiów!!!