Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Sukcesy naukowe

Przedwiosenne sukcesy

Napisano: 17 Marzec, 2011 - 08:00 przez Jan Witowski

Z biegiem czasu do naszego Liceum dociera coraz więcej informacji o sukcesach uczniów. Tym razem dwa wybitne osiągnięcia w konkursach "O diamentowy indeks AGH" i Konkursie Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych odnotowało w sumie czterech trzecioklasistów.

Jak poinformował nas Dział Nauczania AGH, do zawodów centralnych olimpiady „O diamentowy indeks AGH” zakwalifikowało się 3 uczniów naszej szkoły: Łukasz Cieśla, Tomasz Nocek, Tadeusz Piela. Serdecznie gratulujemy kolegom z klasy 3A, a Pani Aldonie Stolarskiej-Ferenc dziękujemy za przygotowanie uczniów do olimpiady.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Magdalena Komisarz z klasy IIIC zajęła 3 miejsce w Konkursie Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez NKJO w Leżajsku i otrzymała INDEKS NKJO w Leżajsku uprawniający do podjęcia nauki w kolegium bez postępowania rekrutacyjnego.
Uczestniczce serdecznie gratulujemy, a nauczycielowi – Pani Barbarze Lew dziękujemy za trud włożony w przygotowanie uczennicy do konkursu.

( Kategorie: )

Zwycięstwo w Wojewódzkim Konkursie Języka Hiszpańskiego

Napisano: 25 Luty, 2011 - 20:20 przez Jan Witowski

Dyrektor ZSO Nr 1 w Mielcu (V Liceum Ogólnokształcące) poinformował, że w Wojewódzkim Konkursie Języka Hiszpańskiego dla szkół ponadgimnazjalnych,
który odbył się w dniu 17.02.2011 r. Agata Wojnar zwyciężyła w kategorii dla uczniów klas I i II.
W pierwszej dziesiątce znaleźli się także Paweł Dybowski (miejsce VI) i Magdalena Bar (miejsce IX).

( Kategorie: )

Czas olimpiad - ciąg dalszy

Napisano: 21 Grudzień, 2010 - 18:56 przez Jan Witowski

Z przyjemnością informujemy, że do II etapu XXXVII Olimpiady Geograficznej zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  • Bar Michał IIIC
  • Lasek Dorota IIIE
  • Chomiak Daniel IIC
  • Cyran Marcin IIE
  • Lechowicz Andrzej IIA
  • Michna Bartłomiej ID

Gratulujemy laureatom i opiekunom.

( Kategorie: )

Czas olimpiad w roku szkolnym 2010/2011

Napisano: 2 Grudzień, 2010 - 17:34 przez Jan Witowski

W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy radosne informacje o pierwszych sukcesach naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym w następujących olimpiadach: XL Olimpiadzie Biologicznej, XXXVII Olimpiadzie Historycznej, III Olimpiadzie Wiedzy o Finansach, Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie oraz innych wyróżnieniach i nagrodach naszych uczniów...

1. XL Olimpiada Biologiczna

Do eliminacji okręgowych zakwalifikowali się:

  • Renata Gardziel (kl. II B)
  • Weronika Grzesik (kl. III B)
  • Karolina Matuszek (kl. II B)
  • Karolina Pasierb (kl. II B)
  • Monika Szlachta (kl. II B)
  • Barbara Tupik (kl. II B)
  • Karolina Werfel (kl. II B)
  • Aneta Woś (kl. II B)
  • Jan Witowski (kl. I B)

Opiekun: Ludmiła Smęt-Dudziak

2. XXXVII Olimpiada Historyczna

Do etapu okręgowego zakwalifikowała się Karolina Skoczylas z klasy II F.
Opiekun: Małgorzata Szmuc

3. III Olimpiada Wiedzy o Finansach

Do III etapu okręgowego dostał się uczeń klasy I B Jan Witowski jako jeden z 384 najlepszych uczniów z całej Polski.
Opiekun: Marta Kaczmarczyk

4. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 14 osób:

  • Klasa II F
    • Daria Markowska
    • Ewelina Gargała
    • Bartosz Noworol
    • Katarzyna Pausz
    • Magdalena Hadław
    • Agata Wojnar
  • Klasa II E
    • Natalia Sońska
  • Klasa III C
    • Sylwia Szpunar
    • Małgorzata Ciąpała
    • Barbara Noga
  • Klasa III F
    • Ewa Wojciechowska
    • Klaudia Janda
    • Karol Peszko
    • Karolina Dudzic

Opiekun: Joanna Kordzikowska

5. Nagroda specjalna Wiadomosci24.pl

Uczennica klasy III F Gabriela Blajer otrzymała Nagrodę Tygodnia za opublikowanie w dniu 15.11.2010r. dwóch materiałów poświęconych kierowcom, parkującym w Łańcucie w miejscach niedozwolonych na stronie www.wiadomości24.pl

6. VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Porozmawiajmy o AIDS"

Uczennica klasy II E Aleksandra Szczygieł otrzymała I nagrodę za wykonanie pracy na VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o AIDS”.

( Kategorie: )

Sukcesy naukowe 2007/08

Napisano: 26 Sierpień, 2008 - 08:34 przez mateuszek

Konkurs wiedzy społeczno-politycznej

zorganizowany przez Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. Józefa Tchisnera w Krakowie.
  • Marta Panek 3c - laureat

Olimpiada o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej

w dziedzinie geografii z elementami geologii
  • Jurek Bartłomiej - laureat
  • Bejster Łukasz – laureat

XV Olimpiada Informatyczna

  • Bartłomiej Ryniec 1d – finalista

XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Magdalena Mirek 3f – finalista

XXIII Konkurs Matematyczny im. prof. J.Marszała

Klasa I
  • Szpunar Paweł - wyróżnienie
  • Kud Wojciech - wyróżnienie
  • Szląskiewicz Anna - wyróżnienie
  • Chwostek Bartłomiej - wyróżnienie
Klasa II
  • Marcin Wrona 2a - III miejsce
( Kategorie: )

Zobacz koniecznie














I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 2 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość