Pomóżmy naszym sąsiadom z SP nr 1 w Łańcucie

Napisano: 26 Listopad, 2019 - 19:16 przez dyrektor

Drodzy Sienkiewiczacy!

Społeczność uczniowska, rodzice, nauczyciele szkoły Podstawowej nr 1 w Łańcucie zwracają się z prośbą o wsparcie w projekcie "Dzieciaki do rakiet", w którym szkoły podstawowe dostają pomoc w zakresie nauki gry w tenisa ziemnego w postaci rakiet, darmowego dostępu do kortów, przeszkolonych instruktorów.
Aby marzenie naszych sąsiadów się spełniło powinniśmy zagłosować na ich film promujący aktywny sposób spędzania czasu po linkiem Zagłosuj na SP nr 1 w Łańcucie.
Prosimy zwłaszcza o pomoc absolwentów SP nr1 oraz Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łańcucie
Informujemy, że w konkursie bierze udział również Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie i na jej produkcję można głosować, aby w rezultacie dzieci i młodzież łańcuckich szkół cieszyła się z radości nauki gry w tenisa!