Podziękowania dla naszych Wspaniałych Aktorek i Wolontariuszek z Ie

Napisano: 10 Czerwiec, 2017 - 12:11 przez dyrektor

Pani Małgorzata Sońska-dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie złożyła podziękowania za udział i zaangażowanie w realizowanym od 1 lutego do 31 lipca 2017 r. pt.: „Teatr Lutnia - nowa odsłona" dofinansowany przez Polsko - Amerykańską Fundację Wolności w ramach programu Równać Szanse.

cyt.;"Chciałabym serdecznie podziękować uczennicom klasy Ie z I LO w Łańcucie : Julii Rejman, Karolinie Cieślachowskiej, Emilii Cwynar, Aleksandrze Ruszel, Jolancie Wilk za udział i zaangażowanie w realizację projektu. Wymienione osoby aktywnie brały udział w przedstawieniu pt.: „Pani Jowialska", które zostało zaprezentowane 12 maja 2017 r. podczas Nocy Bibliotek organizowanej przez naszą Bibliotekę oraz samodzielnie przygotowały scenariusz, kostiumy i scenografię.

Dziękuję również Julii Rejman, Karolinie Cieślachowskiej, Emilii Cwynar i Aleksandrze Ruszel za udział w XVI Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom w dniu 8 maja 2017 r. Gratulujemy radzie pedagogicznej I LO w Łańcucie, umiejętności inspirowania uczniów do rozwijania talentów i kształtowania młodzieńczej wrażliwości."

Dyrektor Miejskiej biblioteki Publicznej w Łańcucie
mgr Małgorzata Sońska