Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Może łabędzie, czyli łańcucka wizja Jeziora łabędziego z Sienkiewiczankami wcale nie w tle!

Napisano: 17 Marzec, 2019 - 20:56 przez Administrator

W sobotę 9 marca br. na scenie MDK miała miejsce premiera niezwykłego spektaklu na motywach Jeziora łabedziego Piotra Czajkowskiego. Wyreżyserowała Łabędzie Natalia Koza, a w rolach pojawiły się między innymi nasze utalentowane aktorki: Aleksandra Ruszel i Karolina Cieślachowska, ważną, choć niesceniczną funkcję spełniła Juliette Rejman.
Kto był, wie ile wzruszeń dostarczył ten spektakl i muzyką, i grą postaci, i tańcem zarówno aktorów, jak i przeuroczych maleńkich tancerek z Rytmu przygotowanych przez Magdalenę Cwynar, i scenografią, i czymś nieuchwytnym, jakimś esprit przedstawienia. Gratulując wszystkim twórcom Może łabędzie czekamy na kolejną odsłonę, warto powtórzyć spektakl, by wszyscy ci, którzy nie mieli niewątpliwej przyjemności uczestniczyć w premierze mogli porozkoszować się scenicznym pięknem i wdziękiem Odetty, białego łabędzia (Oleńki Ruszel), i demoniczną urodą Odylii, czarnego łabędzia (Karolina Cieślachowska), intrygującą fabułą i fenomenalnym wysiłkiem scenicznym wszystkich twórców widowiska.

http://www.mdk-lancut.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=3&artykul=2004&akcja=artykulpl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=3&artykul=2004&akcja=artykul

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie
I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 17 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość