Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Ramowy program zawodów finałowych Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej

Napisano: 10 Kwiecień, 2007 - 19:04 przez MRJ

Główne informacje

  • Termin zawodów: 13 – 15 kwietnia 2007 r.
  • Miejsce zawodów – Łańcut, gospodarz – I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, e-mail: 1lolancut@gazeta.pl
  • Noclegi i posiłki – Bursa Szkolna, ul. Armii Krajowej 51D, e-mail: bursa@bursa.itl.pl, tel/fax 0 17 225 6934
  • Biuro Organizacyjne Olimpiady – Bursa Szkolna pokój nr 9

Ramowy Program

12 kwietnia – czwartek

  • 10.30 – 20.00 - zakwaterowanie w Bursie Szkolnej
  • 16.00 – 20.00 – rejestracja – Bursa Szkolna
  • 19.00 – 20.00 – kolacja w Bursie Szkolnej
  • 20.00 – 21.30 – spotkanie z podróznikiem, dwukrotnym uczestnikiem zawodów okręgowych Olimpiady Geograficznej, doktorantem UJ – Bartoszem Piziakiem – świetlica w Bursie

13 kwietnia - piątek

  • 7.00 – 8.00 - śniadanie
  • 8.05 – 8.15 –przejście do miejsca zawodów – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  • 8.30 – 9.00 – uroczyste otwarcie zawodów finałowych XXXIII Olimpiady Geograficznej i XVI Olimpiady Nautologicznej
  • 9.00 – 12.00 – zawody pisemne Olimpiady Geograficznej
    - losowanie numerów kodowych przed wejściem na zawody
    - drugie śniadanie w przerwie po pierwszym podejściu
  • 12.10 – 15.45 – zwiedzanie w grupach Muzeum oraz obiad w Bursie
  • 15.45 – 15.55 –przejście do Miejskiego Osrodka Sportu i Rekreacji
  • 16.00 – 18.00 – zawody pisemne Olimpiady Nautologicznej.
  • 18.30 – 19.15 – kolacja w Bursie
  • 19.30 – 20.30 – wykłady: dr Marka Doktora i dr Ryszarda Szczęsnego – obowiązkowe dla wszystkich zawodników – świetlica w Bursie.
  • 20.30 – 21.30 – spotkanie z uczestnikami Międzynarodowych Olimpiad Geograficznych
    – zalecane dla wszystkich zawodników – świetlica w Bursie.

14 kwietnia – sobota

  • 7.00 – 7.45 – śniadanie i pobranie suchego prowiantu
  • 8.00 – 18.00 – zajęcia terenowe – obowiązkowe dla wszystkich zawodników
  • 18.30 – 19.00 – obiadokolacja w Bursie
  • 19.30 – 20.30 – moŜliwość udziału w Mszy Św. w Kościele Farnym pw.św. Stanisława
  • 21.00 – 22.00 – spotkanie Komitetu Głównego Olimpiady z uczestnikami Olimpiady
    - ogłoszenie wyników
    - omówienie części pisemnej – świetlica w Bursie

15 kwietnia – niedziela

  • 6.45 – 7.50 – śniadanie, pobranie suchego prowiantu
  • 7.15 – 7.30 – przejście do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji uczniów biorących udział w zawodach ustnych Olimpiady Geograficznej
  • 7.50 – przejście do MOSiR pozostałej grupy
  • 7.30 – 8.00 – przygotowanie do części ustnej Olimpiady Geograficznej (pok. I p.)
  • 8.00 – 12.15 – zawody ustne Olimpiady Geograficznej i Olimpiady Nautologicznej w Sali Konferencyjnej, w przerwie odbiór zaświadczeń przez finalistów obu Olimpiad – p.nr.2
  • 12.15 – 13 .00 – spotkanie z młodzieŜą I LO w Łańcucie – występy artystyczne – dolny hol
  • 13.00 – 14.00 - ogłoszenie wyników, uroczystość zakończenia Olimpiady – aula MOSiR

Źródło:
http://www.ogin.edu.pl/

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie














I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 8 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość