Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Lista finalistów XXIII konkursu im. J. Marszała

Napisano: 21 Listopad, 2007 - 18:15 przez MRJ

Dostępna już jest oficjalna lista finalistów XXIII konkursu im. Jana Marszała. Zapoznać sie z nią można tutaj lub klikając czytaj dalej...

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowanych zostało 169 uczniów. 48 osób to uczniowie klas I, 44 - klas drugich, a 77 uczniów uczęszcza do klas III. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

Komunikat Przewodniczącego Komisji Wojewódzkiej E. Śmietany dostępny jest poniżej wyników (kliknij, aby się przenieść).

Klasa I

Lp. Nazwisko i imię Powiat Szkoła Nauczyciel
1. Adamik Grzegorz Jasło I LO Jasło mgr R. Władyka
2. Baciak Joanna Jasło I LO Jasło mgr L. Dranka
3. Biernat Aneta Tarnobrzeg LS Tarnobrzeg mgr P.
Dobrowolski
4. Bracha Krzysztof Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
5. Brus Grzegorz Mielec II LO Mielec mgr W. Maryniak
6. Burghardt Julia Mielec I LO Mielec mgr J. Ingram
7. Chmura Krzysztof Przemyśl II II LO Przemyśl  
8. Cholewińska Justyna Stalowa
Wola-Nisko
   
9. Chwostek
Bartłomiej
Łańcut I LO Łańcut dr E. Śmietana
10. Czyżewski Jakub Brzozów   mgr M. Szewczyk
11. Daraż Anna Jasło I LO Jasło mgr R. Władyka
12. Dariusz Kiszka Dębica I LO Dębica mgr L. Bączek
13. Domagała Iwona Mielec II LO Mielec mgr W. Maryniak
14. Drogosz Joanna Lesko LO Ustrzyki Dolne mgr J. Urban
15. Gierlach Bartosz Krosno I LO Krosno mgr M. Fundakowska
16. Golatowski Mateusz Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
17. Gródek Tomasz Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
18. Gurak Jakub Rzeszów III LO Rzeszów  
19. Imiełowski Marek Jarosław I LO Jarosław mgr K. Wilgucki
20. Janowski Mateusz Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
21. Kiebała Magdalena Ropczyce-Sędziszów LO Ropczyce mgr A. Smolak
22. Kmiecik Małgorzata Jasło I LO Jasło mgr K. Poniatowski
23. Komenda Kornel Sanok I LO Sanok  
24. Kozdęba Michał Rzeszów IV LO Rzeszów  
25. Krawczyk Łukasz Sanok I LO Sanok  
26. Kud Wojciech Łańcut I LO Łańcut mgr M. Wyczarska
27. Kukla Bogusław Przeworsk ZSOiZ Przeworsk mgr D. Marta
28. Lis Mariola Ropczyce-Sędziszów LO Sędziszów mgr A. Sura
29. Litak Szymon Ropczyce-Sędziszów LO Ropczyce mgr A. Smolak
30. Łysikowski Łukasz Krosno I LO Krosno mgr E. Wierdak
31. Majchrowska Anna Rzeszów I LO Rzeszów  
32. Materniak Andrzej Sanok I LO Sanok  
33. Moskwiak Kasper Jarosław I LO Jarosław mgr K. Wilgucki
34. Pieńkowska Kamila Strzyżów ZS Strzyżów mgr J. Moskal
35. Roczniak
Katarzyna
Lubaczów LO Lubaczów mgr T. Bryk
36. Ryniec Bartłomiej Łańcut I LO Łańcut dr E. Śmietana
37. Skalska Iwona Jasło I LO Jasło mgr T. Kosiek
38. Skomra Mateusz Rzeszów LO s.Prezentek Rzeszów  
39. Smolis Michał Mielec I LO Mielec mgr J. Ingram
40. Solon Maciej Lesko LO Lesko mgr R. Samek
41. Spisak Karolina Jasło I LO Jasło mgr L. Dranka
42. Strzałka Tomasz Mielec II LO Mielec mgr W. Maryniak
43. Szląskiewicz Anna Łańcut I LO Łańcut mgr M. Wyczarska
44. Szpunar Paweł Łańcut I LO Łańcut dr E. Śmietana
45. Tomasz Szymula Leżajsk ZS N. Sarzyna
46. Wanat Agnieszka Kolbuszowa LO Kolbuszowa mgr K. Kloc
47. Ziara Michał Jasło I LO Jasło mgr L. Dranka
48. Źrebiec Jakub Jasło I LO Jasło mgr L. Dranka

KLASA II

Lp. Nazwisko i imię Powiat Szkoła Nauczyciel
1. Bogadańska Anna Dębica I LO Dębica mgr A. Mytnik
2. Bajor Maciej Kolbuszowa LO Kolbuszowa mgr M. Wolak
3. Brudniak Grzegorz Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
4. Buczek Natalia Brzozów   mgr P. Zofia
5. Cieśla Patryk Mielec I LO Mielec mgr E. Pogoda
6. Ciśiński Mariusz Mielec II LO Mielec mgr Z. Rzeźnik
7. Dudek Michał Lubaczów LO Lubaczów mgr J. Roczniak
8. Fleszar Adam Dębica I LO Dębica mgr R. Kulig
9. Gucwa Kamil Sanok II LO Sanok  
10. Hędrzak Joanna Brzozów   mgr P. Zofia
11. Inglot Wojciech Łańcut I LO Łańcut mgr D. Gwizdak
12. Irzyk Jakub Krosno I LO Krosno mgr M. Fundakowska
13. Jamroz Damian Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
14. Jungiewicz Michał Sanok I LO Sanok  
15. Karolina
Popadziuk
Dębica I LO Dębica mgr R. Kulig
16. Karolina Stachnik Dębica II LO Dębica mgr L. Prażak
17. Karpińska Katarzyna Lesko LO Ustrzyki Dolne mgr A. Orlef
18. Kasza Adam Krosno I LO Krosno mgr E. Wierdak
19. Kozioł Łukasz Lubaczów LO Lubaczów mgr J. Roczniak
20. Kuczma Urszula Rzeszów IV LO Rzeszów  
21. Kurkowski Jakub Sanok I LO Sanok  
22. Kwolek Jakub Łańcut I LO Łańcut dr E. Śmietana
23. Legenc Łukasz Przemyśl II II LO Przemyśl  
24. Leja Katarzyna Powiat Łańcut LO Żołynia mgr G. Dąbek
25. Łapka Patrycja Jasło I LO Jasło mgr T. Kosiek
26. Mach Emil Lesko LO Lesko mgr R. Somek
27. Maksim Agata Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
28. Marcin Mądro Dębica II LO Dębica mgr L. Prażak
29. Mierzwa Grzegorz Tarnobrzeg ZSZ Tarnobrzeg mgr Z. Kozikowska
30. Mikołaj Fidziński Dębica I LO Dębica mgr R. Kulig
31. Motyka Jacek Ropczyce-Sędziszów LO Ropczyce mgr A. Smolak
32. Paszek Agnieszka Krosno I LO Krosno mgr M. Fundakowska
33. Pogorzelec Marek Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Magdziak
34. Popieluch Krzysztof Strzyżów ZS Strzyżów mgr J. Moskal
35. Przepadło Joanna Stalowa
Wola-Nisko
   
36. Sajdyk Monika Rzeszów LO s.Prezentek Rzeszów  
37. Segiet Agnieszka Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
38. Sitarz Anastazja Przeworsk ZSOiZ Przeworsk mgr D. Marta
39. Skrabalak Wojciech Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
40. Strach Agnieszka Jarosław I LO Jarosław mgr M. Gil
41. Wojdyła Jakub Jasło I LO Jasło mgr R. Władyka
42. Wrona Marcin Łańcut I LO Łańcut dr E. Śmietana
43. Zima Marcin Brzozów   mgr P. Zofia
44. Zygmunt Anna Leżajsk ZS N. Sarzyna mgr D. Bigas

KLASA III

Lp. Nazwisko i imię Powiat Szkoła Nauczyciel
1. Andruszczyszyn Wojciech Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
2. Bal Jakub Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
3. Bańczak Grzegorz Sanok I LO Sanok  
4. Baran Joanna Rzeszów IV LO Rzeszów  
5. Bartosz Śręba Dębica I LO Dębica mgr L. Bączek
6. Bągard Przemysław Strzyżów ZS Strzyżów mgr J. Moskal
7. Bąk Krzysztof Rzeszów IV LO Rzeszów  
8. Bester Justyna Łańcut LO Żoł. mgr G. Dąbek
9. Biega Joanna Sanok I LO Sanok  
10. Bodnar Jarosław Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
11. Chłanda Iwona Leżajsk ZSL Leżajsk mgr B. Wójtowicz
12. Częczek Michał Brzozów   mgr J. Bieńkowska
13. Defus Adrian Leżajsk ZS N. Sarzyna mgr M. Strzelecka
14. Dębowski Filip Mielec II LO Mielec mgr Z. Rzeźnik
15. Drąg Przemysław Mielec II LO Mielec mgr Z. Rzeźnik
16. Frączek Anna Krosno I LO Krosno mgr E. Jaklewicz
17. Grochmal Piotr Przeworsk ZSOiZ Przeworsk mgr B. Fejdasz
18. Grzegorz Kuczek Leżajsk ZS N. Sarzyna mgr M. Strzelecka
19. Grzyb Agnieszka Sanok I LO Sanok  
20. Gucwa Andrzej Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
21. Jamrozy Wojciech Mielec II LO Mielec mgr Z. Rzeźnik
22. Jaromi Łukasz Łańcut I LO mgr S. Czech
23. Jastrząb Mateusz Krosno I LO Krosno mgr A. Bysiewicz
24. Kalita Mateusz Ropczyce-Sędziszów LO Ropczyce mgr A. Smolak
25. Kęsicki Maciej Lubaczów ZS Lubaczów mgr M. Nowicka
26. Kidawa Jakub Dębica I LO Dębica mgr L. Bączek
27. Kisała Dawid Łańcut I LO mgr M. Wyczarska mgr A. Stolarska-Ferenc
28. Kołodziej Marek Jasło I LO Jasło mgr K. Poniatowski
29. Koniecka Żaneta Krosno I LO Krosno mgr E. Jaklewicz
30. Konieczny Ryszard Mielec I LO Mielec mgr J. Ingram
31. Kopacz Marcin Jasło I LO Jasło mgr R. Władyka
32. Korzępa Beata Mielec I LO Mielec mgr E. Pogoda
33. Kosior Joanna Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
34. Kozdra Sylwia Stalowa
Wola-Nisko
   
35. Kozioł Konrad Strzyżów ZS Strzyżów mgr J. Moskal
36. Kozioł Waldemar Ropczyce-Sędziszów LO Ropczyce mgr A. Smolak
37. Królikowska Ewelina Dębica I LO Dębica mgr L. Bączek
38. Krzysztof Krogulski Dębica I LO Dębica mgr L. Bączek
39. Kus Marek Łańcut I LO dr E. Śmietana
40. Kwaśnik Joanna Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Badura
41. Lewińska Mirosława Sanok I LO Sanok  
42. Łoś Artur Jarosław I LO Jarosław mgr K. Wilgucki
43. Mach Kacper Lesko LO Lesko mgr R. Somek
44. Masłyk Maciej Brzozów   mgr M. Szewczyk
45. Mazur Łukasz Rzeszów IV LO Rzeszów  
46. Mirowski Maciej Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
47. Morycz Mariusz Przemyśl II II LO Przemyśl  
48. Morytko Radosław Mielec II LO Mielec mgr Z. Rzeźnik
49. Mozgowoj Łukasz Lesko LO Ustrzyki Dolne mgr A. Orlef
50. Niemiec Katarzyna Łańcut I LO mgr S. Czech
51. Niziński Michał Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
52. Okarma Ewelina Jasło I LO Jasło mgr K. Poniatowski
53. Palcowski Krzysztof Rzeszów IV LO Rzeszów  
54. Pietruszka Maria Mielec I LO Mielec mgr E. Pogoda
55. Pietruszyński
Michał
Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Badura
56. Pietrzycki Paweł Jasło I LO Jasło mgr K. Poniatowski
57. Plizga Justyna Kolbuszowa LO Kolbuszowa mgr J. Kozubal
58. Pociask Rafał Ropczyce-Sędziszów LO Ropczyce mgr A. Smolak
59. Rafał Szlachta Dębica I LO Dębica mgr L. Bączek
60. Rzepka Adam Brzozów   mgr M. Szewczyk
61. Senejko Paweł Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
62. Sieńko Natalia Leżajsk ZS N. Sarzyna mgr M. Strzelecka
63. Skowron Dariusz Mielec II LO Mielec mgr G. Witek
64. Slawik Piotr Sanok I LO Sanok  
65. Sobol Aleksander Przemyśl I I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu mgr M. Głowaty
66. Sukiennik Anna Kolbuszowa LO Kolbuszowa mgr J. Kozubal
67. Szczepanik Karol Jasło I LO Jasło mgr K. Poniatowski
68. Szmuc Maciej Łańcut I LO mgr S. Czech
69. Szostak Igor Jasło I LO Jasło mgr R. Władyka
70. Wasilewski Witold Strzyżów ZS Strzyżów mgr J. Moskal
71. Wcisło Marcin Rzeszów LO WSIiZ Rzeszów  
72. Wicijowski Piotr Sanok II LO Sanok  
73. Wilisowski Łukasz Tarnobrzeg LO Tarnobrzeg mgr M. Knutelski
74. Wojna Jacek Przemyśl I Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof.
Janusza Groszkowskiego
mgr M. Głowaty
75. Zegar Joanna Ropczyce-Sędziszów LO Ropczyce mgr A. Smolak
76. Żak Michał Tarnobrzeg LS Tarnobrzeg mgr P.
Dobrowolski
77. Żytka Kamil Przemyśl I Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego mgr M. Głowaty

Komunikat!

  1. Gratuluję wszystkim finalistom i ich opiekunom.
  2. Proszę opiekunów o nadsyłanie propozycji zadań finałowych.
  3. Proszę o uzupełnienie danych dotyczących szkół i opiekunów

Przewodniczący Komisji Wojewódzkiej
E. Śmietana

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie














I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość