Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Lista uczniów zakwalifikowanych do finału XXIV KM im. prof. Jana Marszała

Napisano: 18 Listopad, 2008 - 22:43 przez bryn

Prezentujemy (po kliknięciu na "czytaj dalej") listę uczniów zakwalifikowanych do finału XXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała (finał odbędzie się w dniu 12 grudnia 2008 o godz. 10:00).

Uwagi:

  • 18 pkt uzyskalo 4 uczniów klas pierwszych, 2 uczniów klas drugich i 2 uczniów klas trzecich.
  • Lista została skonstruowana w oparciu o malejącą liczbę punktów w klasach, zgodnie z regulaminem XXIV KM.
  • Wszelkie uwagi należy kierować do Przewodniczącego Komisji Wojewódzkiej.

Klasy I

Imiona Nazwisko Powiat Szkoła Opiekun
Wojciech Tarnowski rzeszowski II LO Rzeszów mgr Ewa Mularz-Kidała
Andrzej Materniak sanocki I LO Sanok mgr Ireneusz Stawarz
Kamil Zborowski krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Wiktor Jan Muroń krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Damian Ratajczak strzyżowski ZS Strzyżów mgr Jerzy Moskal
Marcin Tadeusz Jakiel krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Ewa Bieńkowska brzozowski I LO Brzozów Marzena Szewczyk
Miłosz Mach sanocki I LO Sanok mgr Ireneusz Stawarz
Jarosław Kolek łańcucki Gimnazjum nr 9 Rzeszów mgr Marta Socha
Natalia Saładiak przemyski I LO Przemyśl mgr Agata Wowk
Filip Miłkowski stalowowolski SLO Stalowa Wola mgr Elżbieta Węgiełek
Dariusz Pukas jarosławski I LO Jarosław mgr Katarzyna Trynkiewicz
Michalina Mazur sanocki I LO Sanok mgr Ireneusz Stawarz
Damian Rysak przemyski 1 II LO Przemysl mgr Leszek Sochański
Mateusz Pas rzeszowski II LO Rzeszów mgr Ewa Mularz-Kidała
Michał Pierzchała rzeszowski II LO Rzeszów mgr Ewa Mularz-Kidała
Aleksandra Mełech rzeszowski I LO Rzeszów mgr Wiesław Bać
Dawid Wójcik jasielski I LO Jasło mgr Kazimierz Poniatowski
Krzysztof Misiak przemyski 1 II LO Przemysl mgr Leszek Sochański
Eryk Tadeusz Lipka krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Mateusz Dyrkacz łańcucki I LO Łańcut mgr Stanisław Czech
Natalia Domaradzka brzozowski I LO Brzozów Joanna Bieńkowska
Katarzyna Margańska przemyski I LO Przemyśl mgr Agata Wowk
Wojciech Rykała przemyski I LO Przemyśl mgr Agata Wowk
Sylwia Gąsior ropczycko-sędziszowski LO Sędziszów Alfreda Sura
Katarzyna Fejdasz rzeszowski LO ss. Prezentek Rzeszów dr Mariusz Kraus
Miłosz Dańczak rzeszowski I LO Rzeszów mgr Wiesław Bać
Przemysław Burczyk sanocki I LO Sanok mgr Ireneusz Stawarz
Tomasz Nocek łańcucki I LO Łańcut mgr Aldona Stolarska-Ferenc
Jakub Nowak kolbuszowski LO Kolbuszowa mgr Jadwiga Michalczyk
Michał Kuchtar łańcucki I LO Łańcut mgr Stanisław Czech
Radosław Kolek łańcucki I LO Łańcut mgr Stanisław Czech
Ewelina Kilian mielecki I LO Mielec mgr Ewa Szumacher
Sebastian Łakomy mielecki II LO Mielec mgr Lidia Głuszak
Piotr Czapla leżajski ZSL Leżajsk mgr Elżbieta Naróg
Krzysztof Wójtowicz leżajski ZSL Leżajsk mgr Elżbieta Naróg
Adrian Łukasz Rutkowski przeworski ZS Sieniawa Albina Biedroń
Magdalena Barzycka leski LO Lesko mgr Jolanta Szelążek
Agnieszka Kumuda bieszczadzki LO Ustrzyki Dolne mgr Anna Orlef

Klasy II

Imiona Nazwisko Powiat Szkoła Opiekun
Mateusz Skomra rzeszowski LO ss. Prezentek Rzeszów dr Mariusz Kraus
Krzysztof Bracha przemyski I LO Przemyśl mgr Agata Wowk
Martyna Zapał rzeszowski I LO Rzeszów mgr Wiesław Bać
Michał Kidawa dębicki I LO Dębica mgr Lucyna Bączek
Mateusz Golatowski przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Klaudia Szczupak dębicki I LO Dębica mgr Agnieszka Mytnik
Rafał Owarzany sanocki I LO Sanok mgr Ireneusz Stawarz
Ewelina Matusiewicz przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Jakub Szydłowski rzeszowski II LO Rzeszów mgr Ewa Mularz-Kidała
Konrad Korzeniowski krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Łukasz Łysikowski krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Krzysztof Chmura przemyski 1 II LO Przemysl mgr Leszek Sochański
Michał Smolis mielecki I LO Mielec mgr Janusz Ingram
Maciej Mnich jarosławski I LO Jarosław mgr Katarzyna Trynkiewicz
Michał Jakóbski krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Krzysztof Piotr Boś krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Paweł Jaciów przemyski 1 II LO Przemysl mgr Leszek Sochański
Wojciech Stadnik przemyski ZSEiO Przemyśl mgr Ewa Chudzicka
Anna Marzec rzeszowski IV LO Rzeszów mgr Elżbieta Krawczyk
Paulina Marcjan tarnobrzeski ZSS nr 1 Tarnobrzeg mgr Paweł Dobrowolski
Ewelina Chmura tarnobrzeski ZSS nr 1 Tarnobrzeg mgr Paweł Dobrowolski
Adrianna Sudoł bieszczadzki LO Ustrzyki Dolne mgr Anna Orlef
Szymon Jonik strzyżowski ZS Strzyżów mgr Jerzy Moskal
Mikołaj Grzęda rzeszowski II LO Rzeszów mgr Ewa Mularz-Kidała
Kamil Fedio przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Jakub Czyżewski brzozowski I LO Brzozów Marzena Szewczyk
Joanna Baciak jasielski I LO Jasło mgr Lucjan Dranka
Tomasz Gródek tarnobrzeski LO Tarnobrzeg mgr Mieczysław Knutelski
Tomasz Syryło lubaczowski LO Lubaczów mgr Teresa Bryk
Sebastian Bednarz rzeszowski LO ss. Prezentek Rzeszów dr Mariusz Kraus
Piotr Bednarz łańcucki I LO Łańcut dr Eugeniusz Śmietana
Mateusz Tomaszewski dębicki I LO Dębica mgr Agnieszka Mytnik
Konrad Kopciuch lubaczowski LO Lubaczów mgr Janina Roczniak
Iwona Bzorek przemyski 1 II LO Przemysl mgr Leszek Sochański
Maciej Baranowski rzeszowski I LO Rzeszów dr Janusz Dronka
Wojciech Kud łańcucki I LO Łańcut mgr A. Stolarska-Ferenc
Szymon Litak ropczycko-sędziszowski LO Ropczyce Agnieszka Smolak
Monika Jurczyk krośnieński I LO Krosno mgr Ewa Wierdak
Michał Badecki sanocki I LO Sanok mgr Ireneusz Stawarz
Tomasz Skrzypek stalowowolski SLO Stalowa Wola mgr Elżbieta Węgiełek
Sebastian Nowak niżański LO Nisko mgr Anna Lesiczka
Bartłomiej Ryniec łańcucki I LO Łańcut dr Eugeniusz Śmietana
Anna Szląskiewicz łańcucki I LO Łańcut mgr A. Stolarska-Ferenc
Magdalena Zuba kolbuszowski LO Kolbuszowa mgr Jadwiga Michalczyk
Łukasz Klocek leżajski ZSL Leżajsk mgr Henryka Fleszar
Sebastian Mila stalowowolski ZS nr 1 Stalowa Wola mgr Irena Koperstyńska
Grzegorz Cisek łańcucki I LO Łańcut dr Eugeniusz Śmietana
Adrian Śliwa bieszczadzki LO Ustrzyki Dolne mgr Anna Orlef
Marcin Szymon Leśnicki przeworski ZSOiZ Przeworsk Marta Ryznar
Gabriela Katarzyna Ostafijczuk przeworski ZSOiZ Przeworsk Honorata Dyrkacz
Maciej Solon leski LO Lesko mgr Ryszard Samek

Klasy III

Imiona Nazwisko Powiat Szkoła Opiekun
Michał Jungiewicz sanocki I LO Sanok mgr Marek Filip
Marcin Dziaduś jarosławski I LO Jarosław mgr Krzysztof Wilgucki
Agnieszka Paszek krośnieński I LO Krosno mgr Małgorzata Fundakowska
Bartłomiej Alberski ropczycko-sędziszowski LO Ropczyce Agnieszka Smolak
Emil Mach leski LO Lesko mgr Ryszard Samek
Przemysław Jaskółka brzozowski I LO Brzozów Zofia Potoczna
Łukasz Rafał Kozioł lubaczowski LO Lubaczów mgr Janina Roczniak
Damian Patryk Jamroz przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Jakub Tadeusz Wojdyła jasielski I LO Jasło mgr Renata Władyka
Jacek Motyka ropczycko-sędziszowski LO Ropczyce Agnieszka Smolak
Kamil Gucwa sanocki II LO Sanok mgr Nina Gilarska
Karolina Popadziuk dębicki I LO Dębica mgr Ryszard Kulig
Magdalena Szczygieł rzeszowski LO ss. Prezentek Rzeszów dr Mariusz Kraus
Grzegorz Andrzej Kopeć krośnieński I LO Krosno mgr Andrzej Bysiewicz
Jakub Kurkowski sanocki I LO Sanok mgr Marek Filip
Jakub Jan Dziumak przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Agnieszka Elżbieta Segiet przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Joanna Woźniak rzeszowski IV LO Rzeszów mgr Wiesław Gajdek
Grzegorz Mierzwa tarnobrzeski ZS Tarnobrzeg mgr Zofia Kozikowska
Rafał Gilarski sanocki I LO Sanok mgr Marek Filip
Agata Maksim przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Grzegorz Inglot przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Marcin Wrona łańcucki I LO Łańcut dr Eugeniusz Śmietana
Wojciech Skrabalak przemyski I LO Przemyśl mgr Maria Głowaty
Grzegorz Romaniak strzyżowski ZS Strzyżów mgr Jerzy Moskal
Marcin Paśko strzyżowski ZS Strzyżów mgr Jerzy Moskal
Jakub Kwolek łańcucki I LO Łańcut dr Eugeniusz Śmietana
Wojciech Frącz kolbuszowski LO Kolbuszowa mgr Krystyna Kolc
Artur Skowroński rzeszowski II LO Rzeszów mgr Renata Wnęk
Krzysztof Chrzanowski rzeszowski IV LO Rzeszów mgr Wiesław Gajdek
Adam Fleszar dębicki I LO Dębica mgr Ryszard Kulig

Zmiana terminu finału XXIV KM im. prof. Jana Marszała

Napisano: 14 Listopad, 2008 - 12:51 przez bryn

W związku z Maturą Próbną OPERON i sugestią nauczycieli zmieniony zostaje termin finału wojewódzkiego XXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała na 12 grudnia 2008 (piątek), godz. 10:00.
Proszę wszystkich Przewodniczących Komisji Powiatowych o potwierdzenie tego faktu mailem albo telefonicznie.

Przewodniczący Komisji Konkursu
E. Śmietana

PS. Lista finalistów ukaże się na stronie lo-lancut.pl najpóźniej dnia 18 listopada 2008. Uwagi odnośnie listy proszę kierować do Przewodniczącego Komisji Konkursu.

Punktacja zadań na etapie powiatowym XXIV KM

Napisano: 7 Listopad, 2008 - 14:24 przez bryn
  1. Za dowód zadania 3. dla klas drugich w oparciu o nierówność Cauchy'ego uczeń otrzymuje 5 pkt.
  2. Punktacja zadania 2. dla klas drugich: 1+1+2+2=6
Przewodniczący Komisji Wojewódzkiej
dr E. Śmietana

Zadania konkursowe - XXIV KM

Napisano: 6 Listopad, 2008 - 12:41 przez bryn

Proszę o natychmiastowe potwierdzenie otrzymania przesyłki z zadaniami konkursowymi na jutrzejszy etap. Brak potwierdzenia oznaczać będzie, że przewodniczący nie otrzymał zadań.

Przewodniczący Komisji Konkursu
dr E. Śmietana

Zmiany w regulaminie XXIV KM - ważne!

Napisano: 4 Listopad, 2008 - 22:08 przez bryn

Proszę Przewodniczących Komisji Powiatowych o:

  • zapoznanie się z aneksem do regulaminu dotyczącym zmiany w punkcie 12. i potwierdzenie drogą e-mailową na adres konkurs@lo-lancut.pl
  • kontakt drogą e-mailową na adres konkurs@lo-lancut.pl w sprawie zmiany terminu przeprowadzenia etapu wojewódzkiego (w związku z planowaną przez niektóre szkoły Próbną Maturą OPERON) - możliwe terminy to 21 listopada i 12 grudnia. Proponuję datę 21 listopada.

Jednocześnie przypominam o regulaminowym obowiązku przesłania na tenże adres e-mailowy sprawozdań z etapów powiatowych w nieprzekraczalnym terminie do 5-ciu dni od daty przeprowadzenia zawodów. Dane powinny zostać przesłane wg szablonu, zgodnie z instrukcjami dostępnymi w dziale Dokumenty.

Przewodniczący Komisji Konkursu
dr E. Śmietana

XXIV KM im. prof. Jana Marszała - spotkanie

Napisano: 23 Wrzesień, 2008 - 19:32 przez bryn

Proszę Przewodniczących Komisji Powiatowych o zaopatrzenie się w wydruki projektu regulaminu XXIV Konkursu Matematycznego na piątkowe spotkanie.

Przewodniczący Komisji Konkursu
dr E. Śmietana

Projekt regulaminu XXIV Konkursu Matematycznego

Napisano: 12 Wrzesień, 2008 - 13:34 przez bryn

W dziale Dokumenty XXIV Konkursu Matematycznego znalazł się projekt regulaminu XXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała. Proszę przewodniczących komisji powiatowych o zapoznanie się z nim i przygotowanie propozycji poprawek do przedstawienia na spotkaniu.

Przewodniczący Komisji Konkursu
dr E. Śmietana

Zobacz koniecznie














I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 16 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość