Komunikat dla Uczniów

Napisano: 28 Sierpień, 2020 - 08:17 przez Administrator
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
1 WRZEŚNIA 2020 r.

Zapraszamy Uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Łańcucie na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021.

Ze względu na konieczność dostosowania się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego będzie przeprowadzona w czterech turach:

9.15 – uczniowie klas I
10.00 – uczniowie klas II p
10.30 – uczniowie klas II g
11.00 – uczniowie klas III

Punktualnie o wyznaczonych godzinach Uczniowie gromadzą się na boisku szkolnym. Po krótkiej części oficjalnej Uczniowie wraz z Wychowawcami udadzą się do klas na spotkanie organizacyjne. W razie złych warunków atmosferycznych tylko Uczniowie klas pierwszych będą mieć ogólne spotkanie w sali gimnastycznej, natomiast pozostałe klasy udadzą się bezpośrednio do wyznaczonych sal na spotkania z wychowawcami.

WAŻNE!

Zarówno w budynku szkoły, jak i na boisku szkolnym, obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa (maseczka lub/i przyłbica). Wszystkich uczniów w częściach wspólnych budynku szkoły (korytarze, szatnie, sanitariaty) obowiązują maseczki lub/i przyłbice.

Wchodzących do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie nie korzystają z szatni.

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele farnym w Łańcucie dla chętnych uczniów i pracowników liceum 1 września (wtorek) o godz. 8.00.

Regulamin funkcjonowania liceum w okresie zagrożenia epidemiologicznego