Fundacja ADAMED zaprasza uczniów naszej szkoły do ogólnopolskiego programu naukowo-badawczego

Napisano: 12 Styczeń, 2017 - 06:26 przez dyrektor

Z wielką radością pragniemy przekazać informację, że jedna z największych polskich Grup Farmaceutycznych-ADAMED zaprosiła młodzież naszej szkoły do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla utalentowanej młodzieży. Projekt nazywa się nazywa się SmartUP ADAMED i dotyczy możliwości otrzymania stypendium finansowego na okres nauki w szkole ponadgimnazjalnej , ale także przez okres studiów i dofinansowania kosztów pracy naukowej bezpośrednio po nich. Dodatkowo obejmuje popularyzację nauki poprzez rozwiązywanie dostępnych zadań i zagadek z zakresu biologii, chemii, fizyki, inżynierii. Dla aktywnych , twórczych społeczności szkolnych, które zaangażują się w popularyzację nauk przyrodniczych poprzez np. przygotowanie humorystycznego filmiku promującego lekcję z zakresu nauk przyrodniczych.

Spotkanie z przedstawicielami fundacji ADAMED w naszej szkole odbędzie sie po feriach, a obecnie należy zarejestrować się na portalu rejestracja w ADAMED SmartUP i zobaczyć co ma do zaoferowania dla ucznia naszej szkoły ten projekt. Zapraszamy do rozwiązywania zagadek przyrodniczych i zaznajomienia się z pomysłami naukowymi uczniów z całej Polski.