Aktualności: Konkurs im. prof. Marszała

Zmiana terminu finału XXIV KM im. prof. Jana Marszała

Napisano: 14 Listopad, 2008 - 12:51 przez bryn

W związku z Maturą Próbną OPERON i sugestią nauczycieli zmieniony zostaje termin finału wojewódzkiego XXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała na 12 grudnia 2008 (piątek), godz. 10:00.
Proszę wszystkich Przewodniczących Komisji Powiatowych o potwierdzenie tego faktu mailem albo telefonicznie.

Przewodniczący Komisji Konkursu
E. Śmietana

PS. Lista finalistów ukaże się na stronie lo-lancut.pl najpóźniej dnia 18 listopada 2008. Uwagi odnośnie listy proszę kierować do Przewodniczącego Komisji Konkursu.

Punktacja zadań na etapie powiatowym XXIV KM

Napisano: 7 Listopad, 2008 - 14:24 przez bryn
  1. Za dowód zadania 3. dla klas drugich w oparciu o nierówność Cauchy'ego uczeń otrzymuje 5 pkt.
  2. Punktacja zadania 2. dla klas drugich: 1+1+2+2=6
Przewodniczący Komisji Wojewódzkiej
dr E. Śmietana

Zmiany w regulaminie XXIV KM - ważne!

Napisano: 4 Listopad, 2008 - 22:08 przez bryn

Proszę Przewodniczących Komisji Powiatowych o:

• zapoznanie się z aneksem do regulaminu dotyczącym zmiany w punkcie 12. i potwierdzenie drogą e-mailową na adres konkurs@lo-lancut.pl
  • kontakt drogą e-mailową na adres konkurs@lo-lancut.pl w sprawie zmiany terminu przeprowadzenia etapu wojewódzkiego (w związku z planowaną przez niektóre szkoły Próbną Maturą OPERON) - możliwe terminy to 21 listopada i 12 grudnia. Proponuję datę 21 listopada.

Jednocześnie przypominam o regulaminowym obowiązku przesłania na tenże adres e-mailowy sprawozdań z etapów powiatowych w nieprzekraczalnym terminie do 5-ciu dni od daty przeprowadzenia zawodów. Dane powinny zostać przesłane wg szablonu, zgodnie z instrukcjami dostępnymi w dziale Dokumenty.

Przewodniczący Komisji Konkursu
dr E. Śmietana

Wyniki XXXIII Finału Konkursu Matematycznego im. prof. J.Marszała

Napisano: 14 Grudzień, 2017 - 22:57 przez Administrator

Publikujemy wyniki XXXIII Finału Konkursu Matematycznego imienia profesora Jana Marszała:

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy następnych sukcesów - do zobaczenia na przyszłych edycjach Konkursu.

ŚWIĘTO MATEMATYTKI W I LO W ŁAŃCUCIE

Napisano: 17 Marzec, 2017 - 13:29 przez Administrator

W piątek, 10 lutego 2017 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie XXXII Konkursu Matematycznego im. J. Marszała. Jest to konkurs o zasięgu wojewódzkim , w którym biorą udział wybitnie uzdolnieni uczniowie najlepszych szkół średnich z Podkarpacia. Zawody odbywają się na trzech poziomach ponadgimnazjalnych : klasa I, klasa II i klasa III w trzech etapach : szkolny, powiatowy i wojewódzki.
Patronem konkursu jest Jan Marszał nauczyciel matematyki I LO w Łańcucie , wspaniały pedagog, wychowawca wielu olimpijczyków . Zmarł w 1980r. na stanowisku pracy , do końca oddany matematyce i swoim uczniom.

Wyniki XXXII Finału Konkursu Matematycznego im. prof. J.Marszała

Napisano: 8 Grudzień, 2016 - 22:31 przez Administrator

Publikujemy wyniki XXXII Finału Konkursu Matematycznego imienia profesora Jana Marszała:

Finał XXXII Konkursu Matematycznego im. prof. J. Marszała

Napisano: 29 Listopad, 2016 - 23:17 przez Administrator

W finale wzięło udział 143 uczniów z całego Podkarpacia . Rozwiązywali 3 zadania na trzech poziomach . Uczestników powitała Wicestarosta Powiatu Łańcuckiego Pani Barbara Pilawa-Kraus, Dyrektor I LO w Łańcucie Pan Robert Szura, twórca Konkursu dr Eugeniusz Śmietana oraz nauczyciele matematyki I LO - organizatorzy konkursu. Rozdanie nagród odbędzie się 10.02.2017r . w Łańcucie w czasie uroczystej gali.

• Zadania finałowe
  • Listy osób zakwalifikowanych do finału XXXII Konkursu im. prof. J. Marszała

Napisano: 2 Listopad, 2016 - 20:36 przez Administrator

Listy finalistów zostały utworzone w zależności od liczby zdobytych punktów w sposób malejący. Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim.

Przewodniczący Komisji Wojewódzkiej

mgr Aldona Stolarska - Ferenc

• Wyniki XXXII - klasy pierwsze
  • Wyniki XXXII - klasy drugie
  • Wyniki XXXII - klasy trzecie
  • Zakończenie XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Napisano: 20 Styczeń, 2016 - 14:16 przez Administrator

W dniu 29 stycznia o godz. 10.30 w sali gimnastycznej naszej Szkoły odbędzie się uroczyste zakończenie XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała oraz XXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała dla gimnazjalistów. Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów konkursów oraz ich opiekunów.

Wyniki XXXI Finału Konkursu Matematycznego im. prof. J. Marszała

Napisano: 8 Styczeń, 2016 - 20:52 przez Administrator

Publikujemy wyniki XXXI Finału Konkursu Matematycznego imienia profesora Jana Marszała: