Dzień Otwarty WSIZ w Rzeszowie

Napisano: 17 Marzec, 2017 - 13:32 przez Administrator

W imieniu Społeczności Akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zapraszamy Grono Pedagogiczne wraz z klasami na Dzień Otwarty WSIiZ, który odbędzie się 22 marca 2017 roku w kampusie uczelni w Kielnarowej (Kielnarowa 386D), w godzinach od 9:00 do 13:30.

Podczas Dnia Otwartego przedstawiona zostanie aktualna oferta dydaktyczna naszej Uczelni, a szczegółowych informacji na temat kierunków, specjalności, programów studiów udzielać będą wykładowcy, studenci oraz absolwenci.

WSIiZ stawia na kształcenie praktyczne, dlatego systematycznie i konsekwentnie organizuje wykłady otwarte oraz spotkania z praktykami biznesu, którzy potrafią w interesujący sposób zainspirować młodzież do różnego rodzaju aktywności. W programie Dnia Otwartego zaplanowano szereg konsultacji, warsztatów i wykładów dla uczniów oraz nauczycieli. Jednym z nich będzie praktyczna lekcja języka chińskiego przeprowadzona przez rodowitą Chinkę. Podczas Dnia Otwartego przewidziano również zwiedzanie uczelni przy użyciu smartfonów i aplikacji helloWSIiZ oraz wiele multimedialnych atrakcji. Dodatkowo, studenci Koła Naukowego Nowych Technologii Programistycznych zaprezentują możliwości druku 3D. Co ciekawe, nasi studenci uatrakcyjnią Państwa pobyt w WSIiZ – będzie można poczuć się jak kontroler ruchu lotniczego analizując wskazania radaru lotniczego. Gościem specjalnym będzie Łukasz Krysztopik z Nauczymy-Cie.pl, który wygłosi wykład motywujący „Możesz więcej niż myślisz”. Szczegółowe informacje na temat Dnia Otwartego przesyłam w załączeniu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, każda klasa powinna do 17 marca 2017 roku potwierdzić chęć wzięcia udziału w Dniu Otwartym. Opiekunów klas prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres e-mail:
ktokarz@wsiz.rzeszow.pl lub telefonicznie do Krzysztofa Tokarza od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 pod numerem telefonu 17 866 14 31.