Dzień Otwarty Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Napisano: 17 Marzec, 2017 - 13:34 przez Administrator

Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza przyszłych maturzystów na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 marca 2017 roku w Collegium Maius przy ul. Jaczewskiego 4 w Lublinie.
Już od godziny 9:00 będzie można spodziewać się wielu atrakcji przygotowanych specjalnie na tą okazję przez naszych pracowników, nauczycieli akademickich i studentów.
W programie m.in.: prezentacje poszczególnych wydziałów, spotkania z wykładowcami i studentami, badanie składu masy ciała, pokaz specjalistycznych czynności ratunkowych, zdrowie na talerzu, FOAM ROLLING- automasaż przyspieszający regenerację, pielęgniarskie ABC, warsztaty „Laboratorium Dextera” i wiele innych ciekawych atrakcji.

W załączeniu skrót wydarzeń jakie odbędą się podczas Dnia Otwartego.

Pod poniższym linkiem znajdziecie Państwo pozostałe informacje na temat Dnia Otwartego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Karolina Janczarek
Biuro Rekrutacji