Napisano: 21 Marzec, 2016 - 07:45 przez Administrator

7 kwietnia na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się kolejny Dzień Otwarty Tylko dla Dziewczyn - kulminacyjny punkt dziewiątej edycji akcji "Dziewczyny na politechniki!". Najważniejszym celem tej akcji, organizowanej przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy" we współpracy z Konferencją Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, jest zachęcenie uczennic do studiowania na kierunkach technicznych i ścisłych, które dają im znakomite perspektywy zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków.

Podczas Dnia Otwartego na Politechnice Rzeszowskiej uczennice będą mogły zapoznać się z ofertą dydaktyczną uczelni, porozmawiać ze studentkami i wykładowczyniami. W programie jest gra akademicka Przeprawa po indeks na terenie uczelni, a także talk show "Jedna na milion? Być kobietą na politechnice". Z cała pewnością, podczas Dnia Otwartego Tylko dla Dziewczyn na Politechnice Rzeszowskiej uczennice Państwa szkoły nie będą się nudzić.

Bardzo proszę o umożliwienie uczennicom udziału w Dniu Otwartym Tylko dla Dziewczyn 7 kwietnia. Będzie to dla nich okazja do zaplanowania ścieżki dalszego kształcenia i kariery? z korzyścią dla nich i dla gospodarki, która potrzebuje dobrze wykształconych inżynierów.

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny, ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację.