Dzień otwarty AGH

Napisano: 7 Kwiecień, 2019 - 16:45 przez Administrator

W związku ze zbliżającym się 12 kwietnia 2019 r. Dniem Otwartym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Władze Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki serdecznie zapraszają Uczniów i Nauczycieli szkoły do udziału w tym wydarzeniu.

Tegoroczna edycja podobnie jak w latach ubiegłych przybierze formę wielkiego festiwalu. Będzie można zobaczyć cały kampus akademicki AGH (począwszy od gmachu reprezentacyjnego, poprzez wszystkie wydziały AGH, Bibliotekę Główną, aż po największe Miasteczko Studenckie w Polsce), a także poznać bliżej zarówno życie naukowe, jak i studenckie – na jednej z najlepszych szkół technicznych w naszym kraju!

Naukowcy oraz studenci AGH przygotowali dla Gości bogaty program, w który wpisują się między innymi wykłady, doświadczenia, prezentacje, konkursy z nagrodami, koncerty oraz wiele innych atrakcji.

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki jako współgospodarz wydarzenia zwraca szczególną uwagę na szkoły prowadzące klasy o profilach technicznych i ścisłych, do których przede wszystkim skierowana jest oferta studiów na kierunkach: Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i robotyka, Mechatronika (również w języku angielskim), Inżynieria mechaniczna i materiałowa oraz Inżynieria akustyczna.

Program prezentacji Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki jest dostępny na stronie www.imir.agh.edu.pl.

Szczegółowy harmonogram Dnia Otwartego AGH znajdziecie Państwo na stronie internetowej uczelni pod adresem: www.agh.edu.pl.

Dla grup zorganizowanych, przewidzieliśmy możliwość zarezerwowania godziny zwiedzania laboratoriów WIMiR w ramach przygotowanych tras. Rezerwacja godzin zwiedzania możliwa jest do 10.04.2019 r. telefonicznie tel.: 12 617 49 51 w godzinach od 10:00 do 14:00 - do wyczerpania przeznaczonej na ten cel puli wejść.