DNI OTWARTE NA UCZELNIACH WYŻSZYCH

Napisano: 10 Marzec, 2016 - 17:07 przez Administrator

Uwaga!

Dzień Otwarty w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie 12 marca br. w godz. 10.00-14.00.
W programie wydarzenia m.in.:
• spotkania ze studentami i wykładowcami SGH,
• wszystko o rekrutacji na studia,
• wycieczka po kampusie Uczelni.
Dzień Otwarty odbędzie się w budynku głównym SGH przy al. Niepodległości 162 w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.sgh.waw.pl/do.

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 15 marca 2016 r.
Wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się w budynku głównym Uczelni przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie, w godz. od 9.00 do 14.00.

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się w piątek 11 marca w godz.9.00do 13.00W czasie Dnia Otwartego odbedzie się wiele interesujących wykładów.
14 kwietnia br. odbędzie się Uniwersytecki Salon Maturzystów w którym w ciekawy i atrakcyjny sposób Uniwersytet przedstawi największą podkarpacką uczelnię.