Udział szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Zarządzanie firmą JA TITAN

Napisano: 1 Lipiec, 2014 - 14:45 przez Administrator

Konkurs organizowany jest w Polsce po raz dwudziesty ,a oparty na grze symulacyjnej z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Został on stworzony w celu zwiększenia motywacji uczniów do zdobywania oraz weryfikacji wiedzy biznesowej z różnych obszarów funkcjonowania firmy bez ponoszenia ryzyka, które towarzyszy decyzjom w rzeczywistości rynkowej. Ten swoisty kurs zarządzania ćwiczy i rozwija wiedzę z zakresu: zarządzania strategicznego, myślenia analitycznego, analizy finansowej, podejmowania decyzji - rozwija ogólną świadomość biznesową.

Ponadto uczniowie uczestniczący w grze podejmują kurs e-learningowy dotyczący strategii zarządzania firmą. Program wspomaga i rozszerza program "Ekonomia Stosowana" do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości.

Numer dopuszczenia MEiN: DKOS-5002-50/03.

Program "Zarządzanie firmą" realizowany jest na bazie symulacji komputerowej JA TITAN.

W tym roku szkolnym konkurs rozpoczął się 7 stycznia. W pierwszym etapie wzięło udział 15 3-osobowych drużyn. Najdalej do półfinału dotarł zespół „Kurt_Rolson” w którym grali Kamil Pelc i Monika Bokało z klasy II D.

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.