III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej.

Napisano: 23 Luty, 2019 - 19:31 przez Administrator

Państwo
Dyrektorzy i Nauczyciele szkół ponadpodstawowych
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej.
Organizatorem konkursu jest Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie we współpracy z Czeska Centrala Ruchu Turystycznego – CzechTourism z siedzibą w Warszawie.

Patronat nad konkursem obejmuje Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie im. Komisji Edukacji Narodowej.

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy uczniów szkół ponadpodstawowych na temat Republiki Czeskiej. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz informacje dotyczące jego organizacji.

Konkurs odbędzie się 3 kwietnia 2019r., a termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 marca 2019r.

Koordynatorem działań w ramach konkursu są pracownicy Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, dr hab. Michał Żemła, prof. UP, dr Kamila Ziółkowska-Weiss, dr Renata Rettinger, dr Franciszek Mróz oraz dr Paweł Kroh.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

Z poważaniem,
dr Kamila Ziółkowska-Weiss