Finał Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo w Polsce.

Napisano: 6 Czerwiec, 2014 - 15:15 przez Administrator

W dniach 29-31 maja 2014 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbył się Finał Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo w Polsce. Wśród 30 z 329 najlepszych młodzieżowych firm w Polsce znalazło się Miniprzedsiębiorstwo P.A.R.D.Ą. z naszej szkoły składające się z 6 uczniów klasy 2d. Do Warszawy udała się reprezentacja firmy w składzie: Karolina Majewska, Magdalena Trojniar, Paweł Michno, Paulina Reizer oraz opiekun prof. Marta Kaczmarczyk.
Uczniowie zmierzyli się w biznesowej rywalizacji ze swoimi rówieśnikami z innych szkół oraz poddali swoje działania ocenie ekspertów ze świata biznesu i finansów. To dla nich wielkie wydarzenie stanowiące podsumowanie ich pierwszych kroków w prowadzeniu małej firmy.
Miniprzedsiębiorstwo P.A.R.D.Ą. zajmowało się produkcją i dystrybucją kartek okolicznościowych. Choć niewiele zabrakło im do tego , aby stanąć na podium, jednak zdaniem ekspertów ich produkty były wyjątkowe, piękne i niepowtarzalne.
Uczniowie są bardzo zadowoleni z wyjazdu i zachęcają młodszych kolegów i koleżanki do pójścia w ich ślady.
W galerii znajdują się zdjęcia z Finału Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo.