Życzenia świąteczne.

Napisano: 23 Grudzień, 2020 - 22:00 przez Administrator

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Mijający rok 2020 był szczególnym wyzwaniem dla nas wszystkich. Pandemia, zdalne nauczanie, kwarantanny i izolacje - czas trudny i ciągle nieprzewidywalny.
Zróbmy więc wszystko, by tegoroczne Święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze pełnej rodzinnego ciepła, dobroci i życzliwości, a Betlejem stało się w każdym z nas - na odległość serca, otwartych szeroko ramion i wyciągniętej przyjaźnie dłoni.

Dziękujmy za każdego, komu składać będziemy życzenia, posyłać kartki, pisać e-maile, z kim będziemy wieczerzać... Na pustym miejscu przy wigilijnym stole posadźmy wszystkich nieobecnych, bliskich naszemu sercu...

Niech zagości w nas prawdziwa radość i wiara, że blask betlejemskiej nocy rozjaśni naszą codzienność i da nadzieję na lepsze jutro. Z optymizmem witajmy Nowy Rok!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy
I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Łańcucie