To był dobry rok….!

Napisano: 29 Czerwiec, 2018 - 09:14 przez Administrator

Zaczęły sie wakacje, wyczekane I zasłużone. Poprzedziła je uroczystość zakończenia roku, podczas której nie tylko poznaliśmy najlepszych z najlepszych, czyli szkolnych prymusów wyróżnionych świadectwem z paskiem, ale też w czasie szkolnej gali Roberty 2018 przyznaliśmy spektakularne nagrody naszym wspaniałym pedagogom. Nagrody były entuzjastycznie przyjmowane przez Sienkiewiczaków, a ciała profesorskie burzliwie oklaskiwane, jednak prawdziwa sensacje wzbudziło wyróżnienie dla najlepszego trenera, prof. Bogdana Dudka, który brawurowo odśpiewał piosenkę „Bogdan, Bogdan, trzymaj się” w towarzystwie swych siatkarek i chłopców z klasy 1s. Zabawa była przednia, podobała się tez konwencja gali, zachwyt wzbudziły nienaganne kreacje występujących i rozmach przedsięwzięcia.
Gratulujemy wyróżnionym profesorom, ale podziękowania za cały rok kierujemy do wszystkich naszych nauczycieli, którzy zasłużyli na szacunek i wdzięczność!
Udanych, bezpiecznych, pełnych wrażeń wakacji, Sienkiewiczacy!

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.