Sukcesy naszych uczniów

Napisano: 17 Marzec, 2007 - 14:41 przez MRJ

Do zawodów centralnych XXXIII Olimpiady Geograficznej zakwalifikował się uczeń klasy III Paweł Krzywonos. Jest to jego kolejny już sukces, rok temu również był uczestnikiem zawodów finałowych.
Do zawodów centralnych XXXVI Olimpiady Biologicznej zakwalifikowała się uczennica klasy IIb Katarzyna Drzewicka. Jest dopiero uczennicą klasy drugiej, więc tym bardziej jest to duży sukces.

W konkursie powiatowym wiedzy o Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii organizowanym przez IILO zwyciężyła uczennica Ic Justyna Wojnar. Powtórzyła sukces z roku poprzedniego, wtedy również tryumfował uczeń naszego liceum Łukasz Szal.
28 lutego odbył się Powiatowy Konkurs Przedsiębiorczości. Pierwsze i trzecie miejsce zdobyli nasi uczniowie, odpowiednio Piotr Szmuc z klasy 1f oraz Marcin Wrona z klasy 1a. Pokonali 30 konkurentów z innych szkół Powiatu Łańcuckiego. W nagrodę otrzymali piękne, pamiątkowe albumy o Polsce.

W tej chwili stronę przegląda 1 użytkownik i 47 gości.