Stypendia unijne

Napisano: 11 Wrzesień, 2017 - 12:17 przez Administrator

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w dniu 8 sierpnia 2017 r. przyjął Uchwałę Nr 328/7049/17 zmieniającą uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
w ramach projektu Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2017/2018 i ogłosił uzupełniający nabór wniosków o przyznanie stypendium dla:
uczniów/uczennic klas pierwszych liceów ogólnokształcących
oraz
uczniów/uczennic klas drugich i trzecich gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018, który będzie prowadzony w terminie:
od 11 do 25 września 2017 r.

Projekt jest skierowany do uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych lub matematyki, kształcących się w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne, z wyłączeniem szkół zawodowych.

Szczegółowe warunki udziału w projekcie określone zostały w Regulaminie przyznawania stypendiów w ramach w/w projektu. Regulamin wraz z pozostałą dokumentacją dostępny jest do pobrania ze strony internetowej www.podkarpackie.edu.pl zakładka Dokumenty do pobrania. Wnioski o przyznanie stypendium można wypełniać w tzw. generatorze wniosków dostępnym na stronie www.podkarpackie.edu.pl.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dokumentacją projektu i składania wniosków
o przyznanie stypendium dla uczniów zdolnych spełniających kryteria określone w Regulaminie przyznawania stypendiów.

Wszelkie informacje dotyczące projektu można uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, pod nr tel. (17) 747 59 42, (17) 747 59 41, (17) 747 59 43 lub drogą mailową na adres: dek@podkarpackie.pl (w tytule wiadomości proszę podać: stypendia unijne – ogólne).