Stypendia i Nagrody Starosty Powiatu Łańcuckiego

Napisano: 23 Październik, 2018 - 21:02 przez Administrator

Dnia 28.09.2018r. odbyła się uroczystość z okazji XX-lecia Powiatu Łańcuckiego. W trakcie tych obchodów zostały wręczone Stypendia Starosty dla uczniów naszej szkoły za osiągnięcia naukowe i sportowe.
Stypendyści to uczniowie z klasy 3a: Bartosz Bardian, Szymon Dziedzic, Maciej Kilian, Maksymilan Wojnar, z klasy 2b: Szymon Kwolek, z klasy 2s: Weronika Puchalska z klasy 2c: Natalia Ziemniak, z klasy 3d: Anna Drążek oraz z klasy 2a : Emilia Wiatr i Artur Ratajczak
Starosta Powiatu Łańcuckiego Adam Krzysztoń wręczył nagrody dla laureatów Konkursu historycznego „Skarbnica Wspomnień” : Miłosz Bar, Aleksandra Sierżęga, Marta Szczepańska, Sandra Styś oraz Karolina Lęcznar z I Lo w Łańcucie.
Nagrodą Starosty zostali uhonorowani również nauczyciele I LO : dr Joanna Kordzikowska, mgr Grażyna Rajchel oraz mgr Aldona Stolarska-Ferenc.
Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy !