STUDNIÓWKA 2019

Napisano: 10 Luty, 2019 - 13:25 przez Administrator

Chyba najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem, w czasie pobytu w szkole średniej jest studniówka. Nie czarujmy się… wielu wciąż uważa, że matura to tylko pretekst do zorganizowania najważniejszego balu w życiu każdego ucznia :-)

Tak więc, słynny rocznik 2000 z naszej szkoły w minioną niedzielę (26.01.2019) miał swój najważniejszy bal. Oficjalna część studniówki, przemówienia oraz zatańczony przepięknie polonez, na wielu twarzach wywołał uśmiech, łzy wzruszenia i poczucie dumy

-Tak niedawno witaliśmy lipę na dziedzińcu naszego liceum, a już za niedługo przyjdzie nam się z nią pożegnać. Trzyletnia wędrówka ścieżką szkolnej drogi prowadziła nas przez wielkie wydarzenia, takie jak 110-lecie naszego liceum, dni patrona czy 100-a rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – mówili tegoroczni maturzyści Julia Rejman i Maksymilian Wojnar.

-Chciałbym aby ten dzisiejszy dzień, pierwszy poważny bal w dorosłym życiu był najbardziej wspominany. Ten bal niech zostanie w waszej głowie, umyśle na całe życie. Niech ta dzisiejsza elegancja, wytworność będzie tym czymś, co będzie towarzyszyło wam w całym dorosłym życiu. Otaczajcie się takimi ludźmi, dobrymi, z jakimi dzisiaj siedzicie przy stołach. Niech wasze uśmiechy zawsze wam towarzyszą. Życzę wam jak najwyższych wyników maturalnych, bo od nich będzie zależeć wasze życie - skierował swoje słowa do maturzystów dyrektor Naszej Szkoły Robert Szura.

Więcęj zdjęć w galerii.